Kate McKinnon, AID Bryant i Kyle Mooney opuszczają Pete’a Davidsona – termin

EKSKLUZYWNY: Na żywo w sobotę wieczorem Zestaw na największą zmianę od wielu lat.

Jest wiele gwiazd długoletnich, w tym tych, którzy rozumieją termin Kate McKinnon, AIT BryantKyle Mooney i Pete Davidson Oczekuje się, że opuszczą show pod koniec tego sezonu.

Pojawia się po tym, jak twórca Lorne Michaels przyznał, że tegoroczny program miał być „rokiem zmian”.

Pod koniec jutrzejszego odcinka prowadzonego przez Nataszę Lyon dowiadujemy się, że duża, czteroosobowa grupa może się żegnać.

W tym sezonie – sezon 47 – Nie było wielką niespodzianką, że 21 gwiazd i ośmiu aktorów miało największą obsadę w ósmym sezonie i później.

Oprócz McKinnona, Davidsona, Bryanta i Mooneya występował w serialu przez osiem lub więcej sezonów, w tym Michael Say, Colin Jost, Cecilie Strong i Kenan Thompson.

Zeszłego lata Peck Bennett i Lauren Holt byli jedynym poważnym odejściem.

Davidson, który został złamany przez Ostateczny Stopień Odmiany Siostry, wyszedł SNL Jako jeden z najmłodszych aktorów od 2014 roku. Był jedną z przełomowych gwiazd serialu w ostatnich latach, współtworząc scenariusz i występując w roli głównej Król Stanu Wyspa I współprodukował i zagrał z Eddiem Falco jako jego matką SzczeniętaNiedawno wylądował w prostej serii na temat Pawia.

Ten ostatni został wyprodukowany przez Lorne Michaelsa, a Davidson nadal będzie z nim w związku.

Galeria zdjęć: aktorzy, którzy prowadzili „Saturday Night Live”

Przed finałem ostatni Davidson SNL Sketch to wcześniej nagrany numer muzyczny zatytułowany Short-As Movie z raperem Gunną, aktorem Simonem Rexem i Chrisem Redem.

W tym sezonie nie jest często, pojawił się tylko w kilku odcinkach, w tym na zdjęciach Dom. Miał też bardzo dobre relacje z Kim Kardashian.

Michaels stawał się coraz bardziej elastyczny, aby mu na to pozwolić SNL Gwiazdy pojawiają się w innych projektach, z których większość sam produkuje, co oznacza, że ​​aktorzy nie muszą już opuszczać spektaklu, by zagrać inne role, co było w przeszłości.

READ  Kontrakty terminowe na akcje spadły, gdy inwestorzy zważyli ostatnią porcję zysków firmy

McKinnon występuje w serialu od 2012 roku i awansował na gracza repertuarowego w sezonie 39 w 2013 roku, stając się jedną z innych głównych gwiazd serialu.

Od kilku lat od dawna krążą pogłoski, że wyjeżdża, ale nadal wraca, choć nie tak regularnie, jak w przeszłości. W zeszłym tygodniu grał Nicole Wallace.

McKinnon niedawno zrobił sobie przerwę w programie na kręcenie Król Tygrysów Scenariusz serii Joe kontra Carol Dla Peacocka grał Carol Baskin.

Zdjęcia: serial odwołany w tym roku

Bryant dołączył do serialu w 2012 roku i awansował do drugiego sezonu. Zagrała w takich postaciach jak Sarah Huckabee Sanders i Ted Cruz.

Podobnie, niedawno przybył i zagrał w trzech sezonach wyprodukowanych przez Michaels-X Zwój Do Hulu.

Tymczasem Mooney, który niedawno zagrał Johnny’ego Deppa w odcinku z zeszłego tygodnia, pojawia się w programie od 2013 roku i został awansowany na gracza repertuarowego na początku 41. sezonu.

Reprezentant SNL Bez komentarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.