Kenny Beckett zasługuje na rozpoczęcie swojego pierwszego tygodnia w Pittsburghu; Dziwaczna zmiana obozu w Detroit

Trener drugiego roku z Detroit, Dan Campbell, na początku tego tygodnia przyjął inne podejście do obozu treningowego. W poniedziałek Lwy przeprowadziły Trening prowadzony przez gracza Liderzy zespołów prowadzą swoich kolegów z zespołu przez serię indywidualnych ćwiczeń i okresów zespołowych. Na boisku nie było asystentów trenerów, ponieważ Campbell obserwował go z linii bocznej.

Chociaż harmonogram szkoleń i scenariusze zostały dostarczone przez sztab szkoleniowy, liderzy zespołów byli odpowiedzialni za nadzorowanie ćwiczeń i dbanie o to, aby wszyscy wykonywali standardy.

„Cóż, powiedziano nam dziś rano, że chłopaki wyjdą tam i poprowadzą własny trening” Taylor Decker powiedział w poniedziałek, przez MLive.com. „To są scenariusze zespołowe, które chcemy zrealizować, a wy wejdziecie tam i poprowadzicie program”. Myślę, że to wspaniale. Bo szczerze mówiąc, w dniu meczu jesteśmy tam, musimy się komunikować i musimy być wobec siebie odpowiedzialni.

Ten rodzaj unikalnego układu promuje zaangażowanie, odpowiedzialność i zaufanie między zawodnikami a trenerami i jest niezbędny do osiągnięcia wysokiego poziomu. Co więcej, zmusza graczy do doskonalenia umiejętności przywódczych i komunikacyjnych. Biorąc pod uwagę sposób, w jaki dzisiejsze społeczeństwo często komunikuje się za pomocą wiadomości tekstowych lub różnych kanałów mediów społecznościowych, trenerzy powinni spędzać więcej czasu na uczeniu swoich zawodników, jak rozmawiać ze sobą między liniami. Ponadto sesje prowadzone przez graczy zachęcały liderów zespołów do bardzo jasnego i bezpośredniego wyrażania swoich instrukcji i oczekiwań.

„Po prostu powiedział nam, że powiedział: „To jest praktyka – to są okresy, w których chcemy trenować, a trenerów tam nie będzie”. – powiedział Decker. – Po prostu zostaw to. No cóż. Tak jak powiedziałem, przyjeżdżamy tu i pracujemy codziennie. Nie ma znaczenia, czy trenerzy są tutaj, czy nie. Wiemy, co robić i jak to robić. Oczywiście potrzebujemy trenerów. Ale nie powinniśmy Potrzebujemy ich tutaj, abyśmy mogli mieć dobrą pracę. Ponieważ jesteśmy profesjonalistami. I nie potrzebuję fana, który by mnie poprowadził. Bardzo fajnie. Nigdy czegoś takiego nie widziałem, więc fajnie było się tutaj wydostać”.

READ  MLB Lockout: termin anulowania gier

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.