KEVIN DURANT AKTUALIZACJA KONTUZJI: gwiazda Nets ustawiona na poniedziałkowy rezonans magnetyczny kolana po wcześniejszym wyjściu z upału

Obrazy Getty’ego

W środku zwycięstwa Brooklyn Nets 102-101 nad Miami Heat w niedzielę wieczorem, zespół stracił supergwiazdę Kevina Duranta, który opuścił mecz w trzeciej kwarcie z prowadzeniem swojej drużyny. ogłaszać Uraz prawego kolana. Tak powiedział po meczu trener Nets, Jack Vaughn Durant przejdzie rezonans magnetyczny W poniedziałek na kolanie, aby określić ciężkość urazu.

Kontuzja miała miejsce pod koniec trzeciej kwarty, kiedy strażnik Heat Jimmy Butler upadł na kolano Duranta po upadku z próby rzutu. Durant natychmiast zaczął chwytać się za prawe kolano i przez chwilę pozostawał na podłodze, zanim w końcu wrócił do szatni. Wkrótce potem Brooklyn wykluczył go do końca gry. Oto zagranie, w którym doszło do kontuzji:

Mniej więcej o tej porze w zeszłym sezonie D.K. z powodu skręconego lewego kolana, które wykluczyło go z gry na pięć tygodni. W tym okresie Nets osiągnęli zaledwie 5-16, w tym passę 11 zwycięstw, pokazując, jak ważny jest Durant dla tego zespołu. Jednak po przegranej z Durantem w niedzielę wieczorem, Nets zdołali odnieść zwycięstwo po stracie dziewięciu punktów pod koniec czwartej kwarty, zdobywając 18. zwycięstwo w ostatnich 20 meczach.

Będziemy musieli poczekać do rezonansu magnetycznego, aby zobaczyć, czy Durant przegapi jakiś czas z powodu tej kontuzji, ale jeśli tak się stanie, zmusi to Kyrie Irvinga i innych do nadrobienia 30 punktów KD z dnia na dzień. Na boisku nie ma ani jednego faceta, który mógłby odpowiednio wypełnić rolę Duranta, ale Brooklyn ma głębię, by przynajmniej częściowo nadrobić stratę w produkcji, jeśli MVP byłej ligi zostanie poproszony o marnowanie czasu.

READ  Roger Federer ma nadzieję rzucić tenisa w deblu obok Rafaela Nadala | Roger Federer