Kevin Durant piecze fanów Knicks po wygranej Nets

Kevin Durant nie mógł zranić Knicksów na boisku, ale to nie powstrzymało kontuzjowanej gwiazdy Nets przed rzuceniem szczypty soli na rany gospodarzy.

Były MVP, który w środę w Nowym Jorku siedział w walce między rywalami z zakręconym MCL, zauważył atmosferę i hałas tłumu w Madison Square Garden po tym, jak Knicks zdławili 28-punktową przewagę w pierwszej połowie. Nets wygrywają w końcu 111-106. Rookie Cam Thomas trafił potężną trójkę, kończąc walkę na 7,7 sekundy przed końcem, a Durantowi spodobała się reakcja, którą usłyszał: Dużo wiwatów dla gości.

Kevin Durant zaatakował fanów Knicks na Twitterze po wielkiej wygranej Nets w środę.
Jason Szines, Getty Images

Durant napisał na Twitterze krótko po meczu: „Fani curlingu byli hałaśliwi w barze… Mam na myśli park dziś wieczorem”.

Zawieszenie ma dodatkowe znaczenie, ponieważ Durant był krytykowany za wybranie łagodniejszego miejsca lądowania przez fanów Nets Center i Barclays zamiast wiernych Knicks and the Garden podczas wolnej agencji w 2019 roku.

The Garden zawsze był znany ze swojej elektrycznej atmosfery i szalonych fanów, ale w tym roku The Knicks nie dało fanom ekscytacji. W środę zeszli do 25-34 i Durant wykorzystał chwilę, by znokautować Knicksów za to, że nie pojawił się na spotkaniu ze swoim rywalem ze swojego crosstown.

Pod koniec meczu Durant wydawał się rzucać kciukiem w powietrze, jakby sygnalizował fanom Knicks, aby wybili wyjścia.

Nets poprawili się do 31-27 i mają nadzieję, że w pewnym momencie po przerwie All-Star dodadzą Duranta i Bena Simmonsa, zdobytych po wymianie Jamesa Hardena na 76ers.

READ  Zwycięstwo Prideful Warriors nad Bulls pozostawia dobre wrażenie w NBA – NBC Sports Bay Area i Kalifornii