Kevin Spacey nie przyznaje się do oskarżeń o napaść na tle seksualnym

62-letni aktor „House of Cards”, który pojawił się przed Old Bailey w niebieskim garniturze i krawacie, został formalnie oskarżony w czerwcu o cztery przypadki napaści seksualnej na trzech mężczyzn, wraz z piątym zarzutem spowodowania, że ​​ktoś zaangażował się w penetrację. Aktywność seksualna bez zgody.

Ostatni raz Spacey pojawił się w sądzie 16 czerwca, kiedy podał swoje nazwisko, datę urodzenia i adres w Londynie zastępcy prezesa sądu, Tanowi Ikramowi, i wysłuchał w sądzie wyczytanych przeciwko niemu zarzutów.

Zarzuty, z jakimi się spotyka, obejmują dwa przypadki napaści na tle seksualnym mężczyzny w Londynie w 2005 r. Trzeci zarzut napaści na tle seksualnym, również w Londynie, przeciwko innemu mężczyźnie w 2008 r.; oraz ostateczny wynik przeciwko mężczyźnie w Gloucestershire w zachodniej Anglii w 2013 roku. Piąty wynik penetracji bez zgody również odnosi się do incydentu z 2013 roku.

Podczas czwartkowej rozprawy sędzia Wall Justice wyznaczył proces na trzy do czterech tygodni, rozpoczynający się 6 czerwca 2023 r.

Spacey zdobył dwie nagrody Akademii za role w The Usual Suspects i American Beauty, a w latach 2003-2015 był dyrektorem artystycznym londyńskiego Old Vic Theatre.

Zagrał także w serialu politycznym Netflix House of Cards, powracając do aktorstwa w zeszłym roku.

READ  Projekcja filmu Avatar: Droga Wody: Powrót do Pandory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.