Kim Kardashian i Pete Davidson dzielą się niesamowitymi zdjęciami z wakacji

Pete Davidson i Kim Kardashian, którzy zostali tu sfotografowani w kwietniu, uśmiechają się na swoich nowych zdjęciach z wakacji. (Zdjęcie: STEFANI REYNOLDS/AFP przez Getty Images)

To kolejny dzień w niebie Kim Kardashian A Pete Davidson.

w piątek, Kardashianie Gwiazda upuściła nowe zdjęcia jej i Sobotnia noc na żywo Alum rzucili się na ich tropikalne wakacje. Pokazują ją ubraną w metaliczny dwuczęściowy komplet, który później zamieniła w bikini przed zrobieniem zdjęć.

Pokazują również, jak się uśmiecha, stojąc obok Kardashiana w niebiesko-zielonych wodach. W innym ujęciu, zbliżeniu, widzowie wyraźnie widzą Davidsona Tatuaż „Moja dziewczyna jest prawnikiem” Między szyją a ramieniem z boku dużo atramentu.

Kardashian Wyjaśnione w poniedziałek Ann Davidson, która od tego czasu jest u jej boku pod koniec zeszłego roku, „Zdał test chłopaka testowego pod kątem treści”. Jej komentarz towarzyszył zajrzeniu w ich dzień, pływaniu kajakiem i nurkowaniu w wodzie. Ona miała na sobie czarne bikini, a on miał na sobie czarne szorty.

Kiedy byli na wakacjach, Davidson zadebiutował – przynajmniej cóż jego głos Zrobił – w finale sezonu reality show Kardashian Hulu.

Jak wspomniała w wywiadzie pobocznym założycielka bielizny modelującej Skims i SKKN Skincare.

„Po prostu czuję, że naprawdę chciałam się upewnić i nie mówić„ O mój Boże, spotkałam kogoś i dobrze się bawię ”, a potem lubię zacząć o tym mówić w serialu” – powiedziała. – Więc jeśli nie będziemy rozmawiać po miesiącach, będę idiotą. Albo suką.

Podczas gdy Kardashian odpoczywał na plaży, wokół panował poważny ruch Kultowa sukienka Marilyn Monroe Nosiła go na Met Gali w zeszłym miesiącu. Jamie powiedział Sukienka została uszkodzonaale właściciel Ripley wierz lub nie! wydał oświadczenie Czwartek obalił to.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.