Koffee z Karan 7: Co Tiger Shroff powiedział o randkach z Disha Fatani. Nagroda: Shraddha Kapoor

Tiger Shroff wraca z Disha Patani.

Nowe Delhi:

Tiger Shoff, w towarzystwie Heropanti Aktorka Kriti Sanon uczestniczyła w przedstawieniu Karana Johara Kawa z Karanem 7. Pytania dotyczące jego relacji z Baghi 2 Współgracz Disha Patani najwyraźniej była w sklepie, a Tiger Shroff był w stanie jej odpowiedzieć po kilku próbach. Wspomniał w programie, że jest „singlem”. Kiedy Karan Johar zapytał aktora: „Jaki jest twój status związku, Tiger? Umawiasz się z Disha Patani?” Powiedział: „Jestem po prostu bardzo dobrymi przyjaciółmi, tak jak zawsze”. Kiedy KJo dodał: „Nie możesz już używać tej linii dla Tigera. Nikt nie mówi:„ Jesteśmy po prostu dobrymi przyjaciółmi ”. Wszyscy uczyniliście Bastian (restaurację w Bombaju) najgorętszą restauracją, ponieważ widywaliśmy ciebie i Diszę w każdą niedzielę w i na zewnątrz. To było jak rutyna. Tygrys odpowiedział: „Lubimy jeść to samo jedzenie”. Kiedy Kriti Sanon dodał: „Jesteście bardzo podobni. Przedstawiciel zgodził się.

Karan Johar, aktor ponownie zapytał o swój obecny stan związku. „To nie moje pytanie. Umawiasz się z nią teraz tylko dlatego, że tam był? Plotki się rozpadają– zapytał KJo. Tygrys odpowiedział: „Naprawdę? Cóż, spekulowano na nasz temat od bardzo dawna. Zawsze potwierdzaliśmy, że jesteśmy wspaniałymi przyjaciółmi i tak właśnie jest dzisiaj”. singiel? Tygrys w końcu odpowiedział: Tak, myślę, że tak.

Karan Johar zapytał później student drugiego roku Aktor: „Czy ktoś się czai?” Tiger odpowiedział: „Wydaje mi się, że jestem teraz jedynym śledzącym, ponieważ jestem singlem, który ma rację”.

Karan Johar, powołując się na przykład Katriny Kaif i Vicky Kaushal, dodał, że była to „sofa demonstracyjna” i poprosił Tigera o pokazanie mu nazwiska. Tiger Shroff powiedział: „Zawsze fascynowała mnie Shraddha Kapoor. Myślę, że jest niesamowita”.

Disha Patani i Tiger Shroff Udostępnione miejsce na ekranie po raz pierwszy w teledysku myśleć o. Później zagrali w przebojowym filmie akcji 2018 Baghi 2. Aktorka dzieliła przestrzeń ekranową z Tigerem w Baaghi 3 Utwór muzyczny kochasz mnie. Disha dzieliła również miejsce na ekranie z ojcem Tigera, Jackie Shroffem w Rad: Bhai najbardziej poszukiwany.

READ  Podsumowanie i opinie dotyczące WWE SmackDown (25.02.2022): Bezpieczeństwo znaku poślizgu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.