Kontrakty terminowe Dow Jones: wzrost rynku jak Nvidia i AMD Lead Chip; Zarobki Nio mieszane

Kontrakty terminowe Dow Jones wzrosły na początku piątku wraz z kontraktami terminowymi na S&P 500 i Nasdaq. Czwartkowe zwyżka na giełdzie odbiła się od spadków z poprzedniego dnia.
xNVIDIA (NVDA) A Zaawansowane Mikro Urządzenia (AMD) byli wielkimi zwycięzcami w mocny dzień półprzewodników. Akcje Nvidii i AMD odfiltrowały niektóre poziomy oporu, zapewniając mocne dodatkowe pozycje dla istniejących długoterminowych akcjonariuszy.

współtwórca chipów od Broadcom (AVGO) Wyczyść punkt zakupu podczas odtwarzania przedmiotu Maraton Naftowy (RPP) A koń (koń), przynajmniej w ciągu dnia. Rodzic Google Alfabet (Google) Miga nowy sygnał kupna. hymn narodowy (ANTME) wrócił do Obszar zakupu Tu dobrze radzą sobie firmy ubezpieczeniowe i dostawcy usług.

Nowe اح Zyski

po zamknięciu, Tesla (TSLAKonkurent EV Nowy (NIO) wymieniono a Większa strata niż oczekiwano Natomiast przychody w czwartym kwartale prowadzone przez niewielką marżę. Ale to był niski bieg dla dostaw w pierwszym kwartale.

Wcześniej w czwartek z taśmy produkcyjnej zjechały pierwsze luksusowe sedany ET7. 28 marca rozpoczęły się dostawy Nio ET7, a dwa kolejne nowe pojazdy pojawiły się jeszcze w tym roku. Exping (XPEV) ogłasza zarobki w poniedziałek, z gigantem EV BYD (BYDDF) prawdopodobnie pojawi się również w tym tygodniu, wraz z marcową sprzedażą pojazdów elektrycznych w Chinach.

Późnym czwartkowym wieczorem Nio przedstawił więcej szczegółów na temat tańszego sedana ET7 i nowszego ES7, którego premiera ma nastąpić w trzecim kwartale. Powiedziała również, że praca jest przed nową, tańszą marką elektryczną.

Akcje Nio spadły o 4% na początku piątku, ale przynajmniej część z tego prawdopodobnie odzwierciedla ponowne zaniepokojenie wycofaniem z giełdy w USA. Akcje wzrosły w czwartek o 0,5 proc. Akcje XPEV i BYD również nieznacznie wzrosły w czwartek. Akcje Tesli wzrosły o 1,5% do 1013,92.

Akcje w IBD . aukcjach

Akcje Nvidii, Tesli i Anthem działają Tabela liderów IBD. Akcje AMD zostały dodane do SwingTrader. Asortyment Google jest włączony Wieloletni liderzy IBD. Akcje Tesli, Nvidii i AVGO są dostępne w wada 50.

Film zawarty w historii omawia czwartkowe odbicie na rynku i analizuje akcje Nvidii, AMD i AVGO.

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow Jones wzrosły o 0,3% w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,35%, a kontrakty terminowe na Nasdaq 100 o 0,45%.

READ  Akcje amerykańskie spadły w ciągu nocy, w strefie korekty, ponieważ wyższe ceny ropy pogłębiły obawy o inflację

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 2 punkty bazowe do 2,36%.

Ceny ropy naftowej spadły o 2%.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i wszędzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


wzrost na giełdzie

Odbicie na giełdzie odbiło się od środowego załamania, nabierając rozpędu po posiedzeniu NATO bez żadnych niespodzianek.

Dow Jones Industrial Average wzrósł w czwartek o 1% handel na giełdzie. Indeks S&P 500 wzrósł o 1,4%, z Stock Nvidia i inni producenci chipów Wśród najlepszych wykonawców. Indeks Nasdaq Composite wzrósł o 1,9%. Small cap Russell 2000 wzrósł o 1,1%.

Ceny ropy naftowej w USA spadły o 2,3 procent do 112,34 USD za baryłkę.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 2 punkty bazowe do 2,34%, pomimo sesyjnych maksimów.

ETF-y

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 (pięćdziesiąt) w górę o 2,2%, podczas gdy Innovator IBD Breakout Opportunities )pasować) wzrosła o 0,8%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) w dół o 0,7%. Wektory VanEcka dla półprzewodników (SMH) podskoczyła o 4,9%. Akcje NVDA i AMD są głównymi udziałami SMH, ze znaczącym udziałem Broadcom.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) Pozyskał 2,7%, US Global X Infrastructure Development Fund (ETF) )kolebka) zaliczka 1,2%. amerykańskie samoloty globalneSamoloty) wzrósł o 2,1%. SPDR S&P Budowniczowie Domów (XHB) spadła o 1,1%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE) do 0,25%, a fundusz ETF Financial Select SPDR (XLF) o 0,8%. SPDR Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej (XLV) dodano 1,2%.

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) do 1,1% i ARK Genomics (ARKG) o 1,2%, przy czym obie transakcje odbywają się między liniami 21-dniowymi i 50-dniowymi. Akcje Tesli nadal zajmują pierwsze miejsce wśród ETF-ów Ark Invest. Ark Invest posiada również część akcji BYD i XPEV.


5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


Akcje Nvidii

Akcje Nvidii podskoczyły o 9,8% do 281,50 w intensywnym obrocie po kilku dniach nieobecności. Trader mógł wykorzystać czwartkowy ruch powyżej szczytów z tego tygodnia – mniej więcej zbiegający się ze szczytem z początku lutego – do rozpoczęcia nowej pozycji, ale stawki są wysokie. Czwartkowy ruch lepiej nadawał się na dodatkowe zakupy, jeśli w ogóle.

READ  Kontrakty terminowe Dow: Giełda wyprzedaje, gdy jastrzębi Fed widzi nową cenę końcową

Akcje AMD

Akcje AMD wzrosły o 5,8% do 120,53, przesuwając się powyżej linii 50-dniowych i 200-dniowych. Agresywny trader mógłby wykorzystać to jako okazję do zajęcia wczesnej pozycji, ale istnieje duży ogólny opór.

Akcje AVGO

Akcje Broadcom wzrosły o 4,5% do 626,43, co oznacza 614,74 wczesnych wejść. Akcje AVGO zmierzają w kierunku konsolidacji kup punkt od 677,86. ten Linia siły względnejniebieska linia na przedstawionych wykresach, zbliża się już do szczytów.

BHP . udostępnij

Akcje BHP wzrosły o 1,8% do 74,27, usuwając a kubek z uchwytem Kup punkt 73.68. Inwestorzy mogli zająć pozycję 18 marca, gdy górniczy gigant wyrwał się z trendu spadkowego.

Gry wydobywcze i metalurgiczne mają tendencję do wzrostu, ale podlegają znacznym spadkom.

Maraton akcji naftowych

Akcje RPP wzrosły o 1,2% do 81,39, zamykając się poniżej 81,49 płaska podstawa Zakup punktowy, zgodnie z Analiza MarketSmith. Akcje osiągnęły 81,75 w dniu.

Marathon Petroleum jest główną rafinerią w Stanach Zjednoczonych, a także przewoźnikiem i sprzedawcą produktów naftowych, więc nie jest tak ściśle skorelowana z cenami ropy, jak producenci ropy łupkowej.

akcje Google

Akcje Google wzrosły o 2,4% do 2831,44, odbijając się od 200-dniowej średniej kroczącej i nieznacznie przekraczając wtorkowy szczyt. Inwestorzy mogą teraz kupować akcje GOOGL jako wczesne wejście lub jako długoterminowy lider.

ANTM. stock

Akcje Anthem wzrosły o 2,5% do 473,73, przewyższając punkty kupna przy 470,12 i 472,11.

Zjednoczone zdrowie (Organizacja Narodów Zjednoczonych) A Zdrowie Moliny (Ministerstwo Zdrowia) wzrosły w ich strefach zakupu. Zdrowie CVS (CVS) A HCA Opieka zdrowotna (HCA) działa również na kupowanie punktów.


Czas na rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD


Analiza wzrostu rynku

Odbicie na giełdzie odbiło się w czwartek, zamykając blisko sesyjnych maksimów. Nasdaq awansował, podczas gdy S&P 500 spadł powyżej swojej 200-dniowej średniej kroczącej. Dow Jones nie zmienił się w tym tygodniu, ponownie zamykając się powyżej 50-dniowej linii.

Ruch na boki lub skromne cofnięcie głównych wskaźników nie byłoby tutaj złą rzeczą. Zapasy będą mogły wykańczać podstawy i tworzyć uchwyty lub przynajmniej dłuższe strefy oporu.

READ  JPMorgan powiadamia niektórych pracowników Pierwszej Republiki o utracie pracy – źródło

Jeśli zwyżka na rynku nie zatrzyma się na tym, główne wskaźniki mogą to zrobić w pobliżu szczytów z początku lutego.

Chociaż fajnie było wstrzymać akcje Nvidii na kilka dni, z pewnością pozytywny jest widok odbicia nazw chipsetów. Trudno wyobrazić sobie duży postęp techniczny, jeśli zapasy żetonów nie będą odgrywać większej roli.

Gry energetyczne i surowcowe, takie jak Marathon Petroleum i BHP, nadal wyglądają na silne. Ubezpieczyciele zdrowotni, tacy jak akcje ANTM, są przedmiotem obrotu wokół punktów zakupu. Niektóre firmy biotechnologiczne i firmy farmaceutyczne, takie jak Regeneron Pharmaceuticals (RegionMoże pracować na rączkach lub wysokich rączkach. Niektóre akcje sieciowe nadal wyglądają na mocne.

Niektóre programy podróżnicze próbują stworzyć nowe standardy, ale mogą poświęcić więcej czasu na rozszerzenie swoich stylów w kształcie litery V.

Wśród megamiast jabłko (AAPL) na ósmą sesję z rzędu, wciąż w zakresie wczesnych wejść i blisko oficjalnego wybicia. Ale fajnie byłoby zobaczyć klamkę, a przynajmniej pauzę. Rodzic Google Alfabet (Google) dają sygnał kupna. Akcje Tesli powróciły powyżej poziomu 1000 w ósmym z rzędu postępie, ale może użyć uchwytu, aby zaoferować niższy punkt kupna.


Tesla kontra BYD: Którego rozwijającego się giganta EV najlepiej kupić?


co powinno być zrobione

Zwyżka na giełdzie nadal wykazuje silny ruch, odbijając się od środowego spadku.

Istnieją możliwości kupna, ale wiele akcji jest rozszerzanych lub rośnie od dołu. Nie czujesz potrzeby dodawania ekspozycji, jeśli nie podobają Ci się ustawienia. Jeśli złapałeś program w poprzednim tygodniu, nie ma nic złego w siedzeniu na rękach.

Kontynuuj pracę nad tymi listami obserwacyjnymi. Niektóre akcje zostaną usunięte z Twoich aukcji, ponieważ są już przedłużone lub przeterminowane. Na pierwszy plan wysuwają się nowe zbiory.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie na bieżąco z trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś

3 zwycięzców indeksu S&P 500 dzisiaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *