Koszulka z podpisem Williego Maysa noszona przez byłego zawodnika Giants, Andrew McCutchena, z NBC Sports Bay Area i Kalifornii

Były zawodnik Giants, Andrew McCutcheon, pozostaje aktem klasowym.

W piątek przed meczem Pittsburgh Pirates z Tampa Bay Rays McCutchen wszedł do PNC Park w koszulce Giants Willie Mays z podpisem nieżyjącego już „Say Hey Kid”.

McCutcheon, podobnie jak wielu innych, uwielbiał Maysa, godzi się ze swoją śmiercią i zastanawia się nad wszystkimi historiami – w tym własną – otaczającymi jednego z najbardziej kultowych graczy baseballu wszechczasów.

„Zanim to było [Barry] Obligacje i [Ken Griffey Jr.] I wszyscy ci goście, i [Willie] „Stargell, był tam Willie Mays” – powiedział McCutchen.h/t MLB.com Alex Stumpf). „To był facet, który przed Rickeyem Hendersonem, przed wszystkimi tymi wspaniałymi rozgrywającymi, był Willie Mays. Był Willie Mays. Był pionierem tej gry”.

Na szczęście McCutcheonowi udało się nawiązać związek z Maysem przed jego śmiercią w wieku 93 lat.

McCutcheon, który wcześniej spędził dziewięć lat jako pirat, zanim Pittsburgh sprzedał go po całym kraju do San Francisco w 2018 r., gdzie nawiązał kontakt z Maysem po zostaniu Gigantem.

„Każda szansa, jaką dostanę [to talk to him]Właśnie tam byłem, stary” – dodał McCutchen. „Właśnie próbowałem [get] Jakieś mądre słowa, jakieś piłkarskie słowa. Cokolwiek to jest, dopadnie mnie. Po prostu starałam się przebywać w jego pobliżu tak często, jak tylko mogłam.

McCutchen dodał, że Mays nadał mu przydomek „Pittsburgh” na cześć 16-letniego pobytu weterana MLB w Steel City.

McCutcheon, który grał w San Francisco tylko w sezonie 2018, spędził w Pittsburghu 11 sezonów swojej kariery w wielkiej lidze.

Fani MLB na całym świecie będą na zawsze tęsknić za Mays. Ale ci sami fani, podobnie jak McCutchen, wiedzą, że wkład Mays będzie trwał wiecznie.

READ  Lista Packers RB Aaron Jones, WR Christian Watson, CB Jair Alexander będzie wątpliwa w czwartek.

„W pewnym sensie zrozumiałem, jakim był zawodnikiem i jak wielkim był graczem” – powiedział McCutchen. „Niekoniecznie ze względu na swój wzrost, ponieważ nie był największym facetem, ale był gościem, który odegrał ważną rolę w grze.

„Jego dziedzictwo będzie nadal żywe”.

Choć McCutchen gra w San Francisco zaledwie przez krótki czas, jest absolutnym profesjonalistą i ulubieńcem fanów.
Mays byłby dumny, gdyby McCutchen, inny zapolowy, wiernie odwzorował jego koszulkę.

Pobierz i śledź podcast Giants Talk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *