Kraft Macaroni and Cheese zmienił nazwę

A firma ogłosiła w środę, że wewnętrzna podstawa nazywa się teraz Kraft Mac & Cheese, co „ma na celu odzwierciedlenie sposobu, w jaki fani organicznie mówią o marce”. Paczki z nową nazwą trafią na półki sklepowe w sierpniu.

Wraz z akronimem kupujący zauważą, że pudełko otrzymuje subtelną metamorfozę, która obejmuje zaktualizowane logo, nadruk i monochromatyczny kolor niebieski, który „wzmacnia najbardziej charakterystyczny atut marki – uśmiech makaronu”.

Kraft powiedział, że nowa nazwa i pudełko są częścią starań o zmianę nazwy makaronu i sera na „wygodne jedzenie”. To rozróżnienie pomaga wyróżnić zdrowe produkty, które zajmują miejsce na półkach. DobraNa przykład jest to startup wspierany przez Gal Gadot, który sprzedaje pakowane makarony i sery z większą ilością białka i błonnika za wyższą cenę. Banza i Annie tworzą również podobne produkty, które reklamują się jako bardziej przydatne niż wersja Kraft.

Przystępność makaronów i serów Krafta była ostatnio hitem. W ostatnich miesiącach dziesiątki jej produktów odnotowały wzrosty cen, w tym 3,5% wzrost ceny opakowania EZ Mac i 20% wzrost ceny za 7,25-uncjową miskę Kraft Big Bowl Macaroni and Cheese.

W liście do dostawców firma stwierdziła, że ​​duży popyt, ograniczenia podaży i niepewność zwiększyły koszty produkcji Kraft, dodając, że „tendencja wzrostowa w zakresie opakowań, transportu, komponentów i kosztów pracy utrzymuje się, osiągając poziomy nienotowane od dziesięcioleci”. Te wyższe koszty spowodowały, że firma zdecydowała się podnieść ceny.

Firma Kraft Heinz (KHC) Zapasy wzrosły o około 1% w ciągu roku.
READ  Akcje firmy uwierzytelniającej Okta spadają po ostrzeżeniu o włamaniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.