Kris Jenner ujawnia ostatnie słowa, które powiedziała do niej przed śmiercią jej przyjaciółka Nicole Brown Simpson

Kris Jenner ujawniła swoją ostatnią rozmowę z Nicole Brown Simpson przed jej śmiercią w wieku 35 lat.

68-letnia matka Kardashian-Jenner ujawniła swoje ostatnie słowa zmarłej byłej żonie OJ Simpsona w filmie dokumentalnym Lifetime „The Life and Murder of Nicole Brown Simpson”, który został wyemitowany 2 czerwca.

Gwiazda reality show ujawniła, że ​​ona i Nicole były w trakcie pomagania swojej wieloletniej przyjaciółce Faye Resnick w przezwyciężeniu problemu nadużywania substancji psychoaktywnych.

Kris Jenner ujawniła swoją ostatnią rozmowę z Nicole Brown Simpson przed jej śmiercią w wieku 35 lat. życie

W zwiastunie Resnick – która przez te wszystkie lata pozostawała bliską przyjaciółką Jenner – ujawniła, że ​​dwa dni przed śmiercią Nicole miała nawrót choroby.

„Kochała mnie” – Resnick powiedział o Nicole, ujawniając, że przyjęła ją do ośrodka rehabilitacyjnego. „Chciała, żebym był zdrowy”.

Jak wspomina 68-letnia Jenner, ona i Nicole odwiedzały Resnicka na odwyku.

„Nicole powiedziała: «OK, odwiedzimy Faye i upewnimy się, że ktoś będzie przy niej każdego dnia»” – powiedziała absolwentka „Keeping Up With the Kardashians”.

„Więc ustaliła dla nas harmonogram” – wspomina matka szóstki dzieci. „Pamiętam, że to był dzień Nicole. Rozmawialiśmy z Nicole i ona powiedziała: «Nie, Faye ma dobry dzień». Wychodzę. Twój dzień jest jutro.

Nicole Brown Simpson była żoną OJ-a w latach 1985-1992. Kolekcja Rona Galelli za pośrednictwem Getty Images

„To był ostatni dzień, kiedy z nią rozmawiałam” – dodała Momager.

Nicole i jej chłopak Ron Goldman zostali zamordowani 12 czerwca 1994 roku. W chwili ich śmierci miała 35 lat, a Goldman zaledwie 25 lat.

W latach 1985–1992 Brown kilkakrotnie dzwoniła na policję w sprawie swojego męża, OJ Simpsona.

Zdjęcie rodziny Kardashian na wakacjach w 1994 r. z OJ i Nicole – na kilka tygodni przed jej morderstwem. /splashnews.com

„Nigdy nie pogodzisz się ze stratą przyjaciela” – powiedziała Jenner w filmie dokumentalnym. „I myślę, że schowałem to głęboko w sobie, wiesz? Minęło 30 lat”.

„To jeden z najgorszych dni, jakie kiedykolwiek przeżyłam” – dodała.

To nie pierwszy raz, kiedy Jenner wypowiada się na temat śmierci swojej najlepszej przyjaciółki.

READ  Will Smith startuje w zwiastunie emancypacji Apple
Nicole jest na zdjęciu ze swoją przyjaciółką Faye Resnick, która do dziś pozostaje bliską przyjaciółką Kris Jenner. Zomapress.com

Były mąż gwiazdy „Kardashians”, Robert Kardashian senior, był jednym z sześciu obrońców reprezentujących zmarłą gwiazdę NFL podczas szeroko nagłośnionego procesu w 1995 roku.

Czwórka dzieci męża. Kourtney, Kim, Khloe i Robert Kardashian Jr. również byli blisko Simpsonów, Nazywanie byłego sportowca „wujkiem OJ” Przyjaciółka Jennera nazywa się „Ciocia Nicole”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *