Krnąbrny mod zastępuje miauczenie kota „Jasonem!” przed ulewnym deszczem

zabłąkany Jest to nowa, odważna gra przygodowa, w której grasz jako kot. Możesz robić rzeczy dla kotów, a nawet możesz dostać kota Miaukuj na komendę po prostu naciskając przycisk. To wszystko jest dobre i ładne, ale teraz jeden programista stworzył mod, który zastępuje urocze miauczenie głosem Ethana Marsa z Ulewa Krzyczy: „Jason!”

Użytkownik gibrietas Nexus Mods Utworzono i opublikowano mod, który jest dostępny dla wersji na komputery z systemem Windows zabłąkany. Pod opisem twórca powiedział, że zamienia miauczenie na „prośbę o odnalezienie zaginionego syna, okropnego ojca”. Gibrietas został opublikowany Wideo z Ministerstwa Obrony w pracy na swoim kanale YouTube; Możesz go zobaczyć poniżej.

Jeśli potrzebujesz odświeżenia, mem Jason pochodzi z gry przygodowej Quantic Dream Ulewa, który został wydany w 2010 roku na PlayStation 3. Jego historia opowiada o mężczyźnie imieniem Ethan Mars, który próbuje uratować swojego syna Seana, który został porwany przez zabójcę origami. Podczas retrospekcji najstarszy syn Marsa, Jason, oddala się od niego w zatłoczonym centrum handlowym. Gracz może Naciśnij X, aby zadzwonić do Ethana Jason Gdy desperacko próbuje odnaleźć chłopca.

Chociaż zabawnie jest słyszeć, jak urocza ruda kotka używa głosu dorosłego mężczyzny, Ethan i kot mają kilka cech wspólnych: obaj podejmują dramatyczne poszukiwania swojej rodziny. w zabłąkanyKot wędruje po futurystycznym mieście w poszukiwaniu swoich kotów, Mars spędza Ulewa Próbuje odnaleźć syna.

READ  Wordle 271 Mar 17 Wskazówki: Zmagasz się dzisiaj z Wordle? Trzy wskazówki, które pomogą odpowiedzieć | Gry | rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.