Królowa kradnie show z Misiem Paddingtonem na swojej Platynowej Gali – Termin

królowa Być może zdecydowałem się pominąć koncert, który odbył się w jego ramach Platynowy Jubileusz Uroczystości, ale to nie powstrzymało jej przed kradzieżą serialu z niespodziewaną rolą w szkicu, aby rozpocząć wydarzenie.

Widzowie i publiczność na żywo obserwowali z radością, jak Miś Paddington trafił na korytarze Pałacu Buckingham, gdzie wkrótce zasiadł do herbaty z Jej Wysokością. W ciągu pięciu minut nalewał jej filiżankę herbaty i porównywali kanapki z marmoladą.

Późnym wieczorem dwaj królewscy książęta weszli na scenę, aby wyrazić swoje osobiste uczucia podczas platynowej ceremonii w Pałacu, trzeciego wieczoru obchodów Weekendu Jubileuszowego w Wielkiej Brytanii.

Książęta Karol i William na zmianę przemawiali do tłumu, w tym 22 000 pracowników pierwszej linii, którzy mieli bilety na koncert przed Pałacem Buckingham, oficjalnym domem królowej w Londynie.

Karol, najstarszy syn króla, stanął na scenie obok swojej żony, księżnej Kornwalii i złożył osobisty hołd swojej matce. „Dziękuję od rodziny, kraju, Rzeczypospolitej, a nawet z całego świata. W imieniu nas wszystkich chciałem się pochwalić za oddaną służbę przez całe życie, obrazami, słowami i światłem.” (Światła sygnalizacyjne niesamowicie unoszą się wokół pałacu)

„Twoja rodzina ma teraz cztery pokolenia. Jesteś naszą głową państwa i jesteś także naszą Matką. Bardzo tęsknimy za twoją siłą i zakwaterowaniem (nieżyjący książę Edynburga) tego wieczoru. Ale jestem pewien, że jest tu duchem. Mojemu ojcu spodobałoby się przedstawienie i całym sercem dołączyłby do nas w świętowaniu wszystkiego, co nadal robicie dla swojego kraju i ludzi.

„Myślimy o wszystkim, co zrobiliście, aby Rzeczpospolita stała się siłą dobra.

„Wiem, co rano budzi moją mamę, to wy wszyscy, panie i panowie. Wszyscy oglądacie w domu… ​​Wasza Wysokość, byłeś z nami przez nasze trudne czasy i zgromadziłeś nas razem, aby celebrować chwile dumy, radości i szczęście.

„Spotkałeś się z nami i rozmawiałeś z nami, śmiałeś się i płakałeś z nami, a co najważniejsze, byłeś z nami od 70 lat. Zobowiązałeś się służyć przez całe życie. tutaj. To właśnie świętujemy dziś wieczorem… Dlatego mówimy Wszyscy, dziękuję.”

READ  Biden odnosi się do „niesprowokowanego i nieuzasadnionego” ataku Rosji na Ukrainę

Jego najstarszy syn, William, chwalił wysiłki rodziny królewskiej, zwłaszcza w ochronie dzikiej przyrody i ziemi.

„Podczas gdy niczyja babcia nie dziękuje im za mówienie o ich wieku, moja babcia żyje od prawie wieku…

„Pilna potrzeba ochrony naszej planety nigdy nie była tak pilna. Podobnie jak ona jestem optymistą”.

Diana RossNa koncercie Nile Rodgers i Alicia Keys dołączyły do ​​lokalnych brytyjskich nazwisk, takich jak Quinn, Sir Rod Stewart i Sir Elton John.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.