Książę Harry gniewa królową za to, że nie uwzględniła go w świątecznych zdjęciach

  • „Zemsta” w reżyserii Toma Powera szczegółowo opisuje relacje księcia Harry’ego i Meghan Markle z rodziną królewską.
  • Bower pisze o rzekomej reakcji Harry’ego na wykluczenie go z bożonarodzeniowej transmisji królowej.
  • Książka ukaże się w czwartek.

Książę Sussex Byłem „zaskoczony”, gdy dowiedziałem się, że królowa Elżbieta II opuściła go na zdjęciach podczas transmisji w Boże Narodzenie 2019, według jednego z nich Następna królewska księga przez Toma Mocy.

w „Zemsta: Meghan, Harry i wojna między Domami Windsoru” Premiera w czwartek, o czym pisał Bauer Rzekoma reakcja księcia Harry’ego do corocznej audycji jego babci, która pokazywała ją siedzącą przy biurku w Pałacu Buckingham otoczoną zdjęciami swojej rodziny, donosi The Mirror.

W którym zwracając się do naroduKrólowa zastanawiała się nad pamięcią o wydarzeniach i osiągnięciach z historii świata, a także o roku, który był „wyboisty” dla Wielkiej Brytanii i rodziny królewskiej. W kadrze widać było zdjęcia ojca królowej, króla Jerzego VI, księcia i księżnej Cambridge i ich dzieci, księcia Karola i Camilli oraz księcia Filipa.

Królowa podczas swojej świątecznej audycji w 2019 roku

Królowa podczas swojej świątecznej audycji w 2019 roku.

Steve Parsons – Pula WPA / Getty Images


Bower napisał, co odbija się w lustrze: „Gdy Harry obserwował swoją babcię z Vancouver, był oszołomiony. Cztery rodzinne zdjęcia w srebrnych ramkach zostały starannie umieszczone za nimi”.

Dodał: „Ku złości Harry’ego, nie było fotografa dla siebie, Meghan i Archiego”. „Windsorowie czyścili Sussex z historii”.

W czasie transmisji Markle, Harry i ich syn Archie świętowali Boże Narodzenie prywatnie w Kanadzie, Ich pierwsze urodziny bez rodziny królewskiej. Nie ogłosimy pary Cofnij królewskie obowiązki Do stycznia 2020 r., ale decyzja była w toku od miesięcy, jak wynika z fragmentu opublikowanego w The Mirror.

Cofnięcie się pary mogło odegrać rolę w decyzji Jej Królewskiej Mości, by nie pokazywać ich zdjęcia, co skłoniło ją do skupienia się zamiast tego na „zredukowanej” monarchii, zgodnie z fragmentem w Lustrze. Według publikacji Power napisał, że Markle „skonsultowała się ze swoim zespołem z Los Angeles w sprawie najlepszych warunków ich wyjazdu z Wielkiej Brytanii”, co zbiegło się w czasie z Wywiad księcia Andrzeja z BBC Newsnight w listopadzie 2019 r.

Królowa oddała hołd synowi Harry’ego i Meghan w audycji

Chociaż Markle i Harry nie zostali uwzględnieni na zdjęciach na biurku królowej, warto zauważyć, że zostali uhonorowani w inny sposób.

Podczas przemówienia królowej powiedziała: Wskazał na syna paryArchie Harrison Mountbatten-Windsor, ur. 6 maja 2019 r.

Książę Harry, Meghan Markle, Archie

Książę Harry, książę Sussex, Meghan i księżna Sussex oraz ich synek Archie Mountbatten-Windsor spotykają arcybiskupa Desmonda Tutu i córkę Thandika Tutu-Gaxashi w Fundacji Desmond i Leah Tutu Legacy podczas ich królewskiej podróży po Afryce Południowej 25 września, 2019 w Kapsztadzie w RPA.

Toby Melville / Paul / Samir Hussain / WireImage


Powiedziała, gdy na ekranie pojawiło się zdjęcie królowej i księcia Filipa z księciem i księżną Sussex oraz małym Archiem.

Przedstawiciele Pałacu Buckingham oraz księcia i księżnej Sussex nie odpowiedzieli od razu na prośbę o komentarz osoby wtajemniczonej.

READ  Lea Michele zagra w Funny Girl po śmierci Beanie Feldstein

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.