Kto śpiewa hymn narodowy w Super Bowl 2022? Tegoroczny wykonawca, średni wzrost, czas, jak oglądać barany vs bengale, data

Super Bowl LVI jest bycie Niedługo wystartuje Tegoroczna rozrywka przedmeczowa, w tym granie hymnu narodowego. Nominowany do nagrody Grammy artysta country Mickey Gayton zaśpiewa wcześniej hymn narodowy Wyjazd między Cincinnati Bengals i Los Angeles Rams w Stadion SoFi w Englewood w Kalifornii. Super Bowl 2022 Odbędzie się w niedzielę 13 lutego na NBC i paw.

Czytaj więcej: Kto transmituje Super Bowl 2022? Kanał telewizyjny, spikerzy, analitycy, transmisje na żywo

Mickey Gayton wydała swój pierwszy album pamiętaj jej imię Został przyjęty przez krytykę we wrześniu 2021 roku i zdobył nominację do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy Album Roku Country, pierwszy w historii czarnoskóry artysta. Guyton otrzymał także nominacje w kategorii „Najlepsza piosenka country” i „Najlepszy występ solowy country”.

Hymn narodowy poprzedzi wykonanie „Ameryki Pięknej” sześciokrotnie nominowanej do nagrody Grammy artystki Jenny Eco Tuż przed rozpoczęciem meczu o 18:30 ET. Aktorka Sandra May Frank wykona hymn narodowy i „America the Beautiful” w amerykańskim języku migowym. Ponadto amerykański duet gospel Mary Mary wykona „Lift˜ Every Voice and Sing” wraz z YOLA (Los Angeles Youth Orchestra) z L.A. Phil. Zedd będzie oficjalnym DJem poprzedniej gry, jednocześnie rozgrzewając się do gracza i Siły Powietrzne przeprowadzą pierwszy tego rodzaju transport powietrzny podczas hymnu narodowego. Plus, dr Drei Snoop Doggi Eminemi Mary J. Blige i Kendrick Lamar Będzie główną gwiazdą tegorocznego pokazu Super Bowl w przerwie meczu.

Czytaj więcej: Wszystko, co musisz wiedzieć o tegorocznej przerwie Super Bowl

Według OddsShark, średni czas do odtworzenia hymnu narodowego to 1:55. W 2021 r. Tłumaczenie hymnu narodowego przez Jasmine Sullivan i Eric Church Pobiegł do 2:17.

Znany z Whitney Houston Granie hymnu narodowego w 1991 roku. Czytaj dalej, aby uzyskać listę byłych artystów, którzy śpiewali „The Star-Spangled Banner” podczas poprzednich Super Bowl.

READ  Eddie Murphy wspomina „rasistowski” żart Davida Spade’a, który wywołał kontrowersje

Śpiewacy ostatniego hymnu narodowego Super Bowl

2022: Mickey Jetton

2021: Jasmine Sullivan i Eric Church

2020: Demi Lovato

2019: Gladys Rycerz

2018: różowy

2017: Łukasza Briana

2016: Lady Gaga

2015: Idina Menzel

2014: Renée Fleming

2013: Klucze Alicji

2012: Kelly Clarkson

2011: Christina Aguilera

2010: Carrie Underwood

Jak oglądać Super Bowl 2022


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *