Kuba Gooding Jr. przyznaje się do winy przy użyciu siły

Cuba Gooding Jr., aktorka, która została oskarżona przez ponad 20 kobiet o przymusowe obmacywanie lub całowanie ich podczas spotkań sprzed ponad dwóch dekad, przyznała się w środę na Manhattanie do winy pod zarzutem przymusowego dotykania.

Pan Gooding stanął przed sądem karnym za niechciany kontakt seksualny z trzema kobietami w restauracjach i klubach na Manhattanie w 2018 i 2019 roku. Prokuratura Okręgowa Manhattan poprosiła sędziego o dopuszczenie 19 innych kobiet, które według niej zgłosiły się w charakterze świadków. Pan Gooding jest oskarżany o takie zachowanie.

Kancelaria prokuratora generalnego napisała we wniosku sądowym w październiku 2019 r., że „wcześniejsze działania pana Goodinga pokazują, że jego kontakty z jej bliskimi członkami były raczej celowe niż przypadkowe i że nie ponosi winy za ich dezaprobatę”.

Sędzia ostatecznie orzekł, że dwóch dodatkowych oskarżonych może zeznawać przeciwko panu Goodingowi na rozprawie, co pozwoliłoby prokuratorom argumentować w sądzie, że pan Gooding wykazywał podobne zachowanie od lat.

Pan Gooding pojawił się przed sędzią Curtisem Farberem z Sądu Najwyższego Manhattanu, aby przedstawić swój argument.

„Przepraszam za spowodowanie, że ktoś poczuje się niewłaściwie dotknięty” – powiedział Gooding w sądzie.

To był pan Gooding Pierwotnie naładowany Jeśli chodzi o spotkanie w nocy 9 czerwca 2019 r., podczas imprezy w Magic Hour Rooftop Bar, drogim salonie w Moxy Hotel NYC Times Square na Manhattanie. Oskarżony powiedział, że pan Gooding położył rękę na jej klatce piersiowej bez jej zgody i ścisnął ją, zgodnie ze skargą karną.

Został później oskarżony szczypanie kobiecego tyłka W klubie nocnym na Manhattanie w październiku 2018 r. i podczas incydentu we wrześniu 2018 r. w Lavo, włoskiej restauracji na East 58th Street.

Pan Gooding, pochodzący z Bronxu, odniósł swój pierwszy duży sukces, grając w filmie z 1991 roku ”Chłopięcy KapturW 1997 roku zdobył Oscara za drugoplanową rolę w Jerrym Maguire. Zagrał OJ Simpsona w serialu telewizyjnym z 2016 roku „The People v. OJ Simpson: American Crime Story”.

READ  Aktorka "The Andy Griffith Show" miała 81 lat - termin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.