Kylie Jenner i Travis Scott w końcu ogłosili imię swojego nowego chłopca

Wilk ma nowe imię.

Kylie Jenner i Travis Scott ogłosili, że ich dziecko otrzyma imię Air.

Podczas Ogłasza na Instagramie nowe przezwisko syna W sobotę gwiazda reality show udostępniła również pełne zdjęcie swojego syna, odsłaniając po raz pierwszy całą twarz.

Na jednym zdjęciu Jenner i 11-miesięczna dziewczynka pozowali do uroczego selfie w lustrze, a na innym niemowlę siedziało w wysokim krzesełku z jedzeniem rozmazanym na fartuszku.

25-letni Jenner i 31-letni Scott Nazwali swojego syna Wolf Jack Websterale ogłosił 21 marca, że ​​tak Zmienione nazwisko.

„Do Twojej wiadomości, nasi synowie nie mają już na imię Wilk” – napisała gwiazda reality show w swojej historii na Instagramie.

Eyre nosi czarny kapelusz.
Jenner udostępniła pierwsze zdjęcia pełnej twarzy swojego syna w sobotę.
Instagram / Kylie Jenner

„Naprawdę nie czuliśmy, że tak jest”, wyjaśniła, dodając: „Chcieliśmy po prostu się zaangażować, ponieważ nadal wszędzie widziałem kojota”.

późniejsze źródło ludzie mówili że chociaż para początkowo „kochała wilka”, ostatecznie „chcieli wybrać idealne imię, które oboje kochali”.

Eyre siedzi w swoim wysokim krzesełku z jedzeniem na fartuszku.
„AIRE 🤍”, gwiazda reality show podpisała post.
Instagram / Kylie Jenner

gdzie rodząc 2 lutego Jenner opublikowała zdjęcia swojej ciąży na Instagramie wraz z Strona główna Wideo „Do naszego syna” na jej kanale YouTube, który zawierał intymne nagrania z chwil poprzedzających przybycie jej małego mężczyzny.

Vlogger dał fanom wgląd w pierwszą randkę potentata kosmetycznego z lekarzem, 4-letnia córka Stormi opowiada babci Kris Jenner o swoim bracie i Prysznic żyrafy Kylie.

Ciężarna Kylie Jenner pokazuje swój ciążowy brzuszek w czarnym krótkim topie i dopasowanych czarnych legginsach.
Jenner opublikowała kilka zdjęć, gdy była w ciąży z synem.
kyliejenner / Instagram

Wideo zakończyło się głosem lekarza mówiącego do Kylie: „Wyszedł! Twój syn jest tutaj!” Widzowie mogą następnie usłyszeć, jak Scott z dumą mówi: „Co słychać, chłopcze? Co słychać, duży chłopcze?”

Była gwiazda „Z kamerą u Kardashianów” ukrywa jednak większość swojej drugiej ciąży nie potwierdzone Strona szósta ekskluzywny raport zeszłego lata Oczekujemy ponownie.

Travis Scott trzyma swojego nowonarodzonego syna w szpitalu.
Scott i Kris Jenner byli w szpitalu, kiedy Kylie urodziła.
kyliejenner / Instagram

Kylie nie ogłosiła jej pierwsza ciąża dopóki po, po Ona już to miała zrodził burzę w lutym 2018 r.

READ  Strzelanina na starcie: Mężczyzna ranny w strzelaninie, w której zginął raper Migos Alleges Miejsce w Houston nie zapewniło odpowiedniego bezpieczeństwa

Spotyka się z raperem „Sicko Mode”. Otwarte i zamknięte Od kwietnia 2017 r. Jednak ujawnienie imienia Jennera dla ich syna następuje zgodnie z doniesieniami Po raz drugi wezwał ją, by rzuciła palenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *