Kylie Jenner ma na sobie białą sukienkę i trzyma rękę Stormiego – Hollywood LifePokaż galerięŹródło obrazu: TheRealSPW / MEGA

Kylie Jenner A Stormy Webster Spędzili wieczór z matką i córką, gdy udali się na imprezę Kylie Cosmetics, aby ogłosić swoją nową markę Ulta Beauty, w środę, 24 sierpnia. To był bardzo słodki moment, gdy 25-letnia Kylie trzymała córkę za rękę, gdy była w drodze na imprezę. 4-letnia Stormi wyglądała absolutnie cudownie, gdy pokazała, że ​​ma tak samo świetną modę jak jej matka.

Kylie i Stormi trzymają się za ręce na ulicy w drodze na imprezę. (TheRealSPW/Mega)

Na tę okazję Kylie miała na sobie biały strój. Miała na sobie zapinaną na guziki koszulę z długimi rękawami i spódnicę, pod dopasowanym gorsetem. Dopasowała również sukienkę do białych szpilek i za dużych okularów przeciwsłonecznych, gdy szła na imprezę.

Podczas gdy Stormi szła ramię w ramię z matką nosić srebroSukienka z odkrytymi ramionami i białe trampki. słodko noszony, pasujący mini portfelMiał na sobie parę białych tenisówek. Podobnie jak jej matka, nosiła cienkie czarne okulary przeciwsłoneczne.

Kylie wyglądała pięknie w bieli, kiedy przybyła na swoją uroczystość. (TheRealSPW/Mega)

Kylie i Stormi spędzają ostatnio dużo czasu, łącząc się ze sobą. Podobna do Kylie Cosmetics, gwiazdy reality show i jej córki Trzymaj nasze ręce Kiedy dotrą do jej siostry Kendall 818 Tequila Party Na tydzień przed premierą jej marki.

Uczyniłam też mamę i córkę słodkie filmy razem w ostatnich miesiącach. Kylie zrobiła sobie selfie i Stormi w synchronizacji warg samochodu z tatą Stormi Travis Scott Melodia „Mamacita” trafiła w połowie sierpnia. To był bardzo słodki moment, a Kylie napisała ten moment, nazywając córkę „najlepszą przyjaciółką”. Podczas podróży do Wielkiej Brytanii Kylie podzieliła się również vlogiem w stylu TikTok z wycieczki na zakupy, którą ona i Stormy zabrali do Harrod’s w Londynie. Po obejrzeniu niektórych kosmetyków Kylie pokazała również niektóre sekcje, w których jej córka poszła na zakupy do słynnego centrum handlowego, żartobliwie je nazywając „zepsuta dziewczyna.”

READ  Kuba Gooding Jr. przyznaje się do winy przy użyciu siły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.