Lamar Jackson wciska Twittera dla DK Metcalf, Sauce Gardner

Obrazy Getty

Rozgrywający Ravens, Lamar Jackson, w ostatnich dniach bez skrupułów wyrażał swoje opinie na temat graczy, których jego zdaniem zespół powinien dodać.

w niedzielę, stopa boiska Do odbiorcy Seahawks DK Metcalfe, który był przedmiotem prowadzonych rozmów biznesowych. poniedziałek, Jackson Zadzwoń Dla nadchodzącego kąta w górę sos ogrodniczy grać w Baltimore.

Jeśli chodzi o miejsce numer jeden od Jacksona, Ravens nie wydają się być typem zespołu, który oddałby znaczące aktywa biznesowe graczowi, który następnie podpisałby kontrakt na cały rynek. Zwłaszcza w czasie, gdy Kruki nie były w stanie przekonać Jacksona do zaangażowania ich w długoterminową umowę, która ustaliłaby stosunkowo łatwe do opanowania liczby w latach 2022, 2023 i 2024.

W rzeczywistości, nawet jeśli Kruki nie podążą za Metcalfem (i prawdopodobnie nie zrobią tego), byłaby to dla nich dobra okazja, by zwrócić uwagę Jacksonowi, że żadne takie ruchy nie mogą się zdarzyć, dopóki Jackson nie podpisze długoterminowej umowy.

Jeśli chodzi o Gardnera, ktoś zasugerował, że Jackson może nie wiedzieć, jak działa projekt. Jackson powiedział w odpowiedzi:Uwierz mi, wiem, że poszedłem 32. „

Kruki są obecnie 14. wyborem w pierwszej rundzie. Zdecydowanie musieliby awansować, aby zdobyć Gardnera. Jest to bardziej prawdopodobne niż handel Metcalf, ponieważ początkujący wymyślają łatwe w zarządzaniu kontrakty początkowe. Tak jak Jackson. Co było dobre przez cztery lata, ale teraz jest niezręczne, ponieważ wrony nie mogą zaprosić Jacksona do stołu, aby porozmawiać o nowej umowie.

Nie jest jasne, jak poważnie Jackson traktuje to wszystko. Po tweecie Metcalfe zauważył, że ludzie będą teraz „spekulować na różne rzeczy”. Jackson dodał: „Hej, ale z Twittera pozwól mi tweetować. „

The Ravens zdecydowanie woleliby spędzać mniej czasu na tweetowaniu, a więcej czasu (jakikolwiek) rozmawiając z nimi o swojej następnej dekadzie.

READ  Wynik Celtics vs Bucks: aktualizacje meczów NBA na żywo, gdy Giannis Antetokounmue, Milwaukee próbuje zamknąć Boston

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.