Last Of Us HBO TV Show ma swój pierwszy pełny zwiastun

Obraz artykułu zatytułowanego The Last Of Us TV Show ma swój pierwszy pełny zwiastun

zrzut ekranu: HBO

Dziś, HBO wypuściło swój pierwszy duży zwiastun W przyszłości Opóźniamy Seriale na żywo. W serialu występują Pedro Pascal jako Joel i Bella Ramsey jako Ellie. HBO nie podało konkretnej daty premiery, ale w pewnym momencie będzie ona miała premierę w 2023 roku.

HBO / Niegrzeczny Pies

W zwiastunie widzimy kilka scen, które wydają się być zgrane prosto z pierwszej gry, w tym momenty z chaotycznego zwiastuna otwierającego grę i sekcje umieszczone w i wokół zawalonych drapaczy chmur. Co ciekawe, w zwiastunie znajduje się również niewielka część, która wydaje się być inspirowana sceną pokazaną w słynny, Ulubiony fan zostawiony w tyle DLC. To na pewno byłoby mile widziane włączenie w Seria, I mam nadzieję, że zobaczymy więcej tego w pełni ucieleśnionego, gdy oryginalny program HBO wystartuje w przyszłym roku.

Ten nowy oficjalny zwiastun został wydany dzisiaj w ramach corocznego show Kolejny dzień z nami uroczystości. co 26 września (Tego samego dnia wirus osiągnął masę krytyczną w wyobraźni Zabawki)Fani na całym świecie świętują tę serię, a dla Sony i Naughty Dog ważnym dniem stało się ogłoszenie nowych dużych projektów lub wydarzeń związanych z popularną postapokaliptyczną, ekskluzywną serią PlayStation.

Widzieliśmy już kilka ujęć Z wystawy | Dzięki uprzejmości większej grupyWysłane przez HBO w sierpniu. Ale to był tylko mały rozmiar smakować. Ten zwiastun daje fanom pierwsze duże spojrzenie na nadchodzący program, w którym występują również gwiazdy Parki i ośrodki wypoczynkowe’s Nick Offerman jako nieśmiały facet Projekt prawa.

ostatni z nas O HBO współautorem i produkcją Craiga Mazina, twórcy miniserialu z 2019 roku, Czarnobyl. Neil Druckmann, współprezes Naughty Dog i dyrektor kreatywny gryJest współtwórcą i producentem wykonawczym serialu. Zostanie wydany w 2023 roku na HBO Max.

READ  Kontrowersje dotyczące zdjęcia Kate Middleton: po edycji zdjęcia wyszły na jaw nowe szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *