Lauren Bobert przeprasza za wapowanie w kinie w Denver

Kongresmenka Lauren Bobert, skrajnie prawicowa republikanka z Kolorado, przeprosiła za swoje zachowanie podczas rodzinnego koncertu „Sok z żuka” w Denver w piątkowy wieczór. .

Pani. Boebert (36 l.) zaprzeczył wcześniej doniesieniom jakoby wapował. Siedząca za nią kobieta w ciąży kazała jej przestać, zanim zostanie wyrzucona za „zakłócanie” programu. Według Denver Post.

„Ostatnie kilka dni było trudnych i pełnych pokory i naprawdę żałuję, że mój niedzielny wieczór w Denver zwrócił niechcianą uwagę na rzecz społeczności” – stwierdziła pani Bobert w piątkowym wieczorem oświadczeniu. „Chociaż żadne z moich działań ani słów, które jako prywatny obywatel zrobiłem tamtego wieczoru, nie było złośliwe ani szkodliwe, faktem jest, że tak było i żałuję tego”.

SM. Na nagraniu widać Boberta siedzącego pośrodku zatłoczonego teatru, dotykającego i kontynuującego rozmowę ze swoją randką, która za swoje zachowanie obwinia „publiczny i trudny rozwód” i dodaje: „Byłem bardzo przygnębiony. Niedziela to moje wartości”.

Matka czterech chłopców, która chce pokazać kolegom z Kongresu zdjęcia swojego nowego wnuka, pani B. Chociaż Bobert powiedział, że „tak naprawdę nie pamięta, jak wapował tego wieczoru”, zaprzeczył, jakoby to zrobił i oświadczył, że wydaje oświadczenie. Powiedział, że musi ciężko pracować, aby odzyskać zaufanie wyborców w swoim okręgu.

Może to być ogromny wzrost dla pani Bobert, która w 2022 r. wygrała reelekcję zaledwie 546 głosami.

Jeśli jego najbardziej komfortowa kampania reelekcyjna jest przesłaniem, że wyborcom w Kolorado nie podoba się jego destrukcyjna polityka, wydaje się, że tego nie zrozumiał. Od stycznia często zachowywał się w sposób, który wielu Republikanów uważa za szkodliwy dla utrzymania kontroli nad Izbą i utrzymania mandatu w 2024 roku.

W czerwcu pani Bobert próbował wymusić głosowanie nad artykułami impeachmentu przeciwko prezydentowi Bidenowi, twierdząc, że jego polityka imigracyjna charakteryzuje się wysokim stopniem przestępczości i wykroczeń. Niektórzy z jego kolegów nazwali to posunięcie „szalonym” i ostatecznie odłożono je do komisji w celu dalszego zbadania.

READ  Strzelec z lotniska w Dallas twierdzi, że jest żoną Chrisa Browna

Pani. Bobert wyróżnił się jako jeden z tych, którzy wykorzystali moment do maksymalnego rozgłosu Fox News podczas styczniowego wyścigu mówców przeciwko republikaninowi Kevinowi McCarthy’emu z Kalifornii. W Izbie Reprezentantów rozwinął szorstką osobowość publiczną, czasem wrzeszcząc na swoich demokratycznych kolegów w korytarzach Kapitolu i w dużej mierze ignorując pytania reporterów, czasem krzycząc: „Kocham prezydenta Trumpa!”

To zachowanie zyskało kult na prawicy. Pani, która często nosi pięciocalowe szpilki Lucite i obcisłe sukienki. Bobert ma rzeszę fanów w całym kraju, którym podobają się jego destrukcyjne wybryki i ekstremalna retoryka.

Na piętrze domu pani M. Bobert poskarżył się na występy drag queen dla dzieci i stwierdził, że lewica „wychowuje” dzieci, narażając je na „obsceniczne treści”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *