Lauren Sanchez, dziewczyna Jeffa Bezosa, mówi, że Southwest odrzucił ją jako stewardessę z powodu jej wagi

Dziewczyna Jeffa Bezosa Lauren Sanchez rWyjaśnia, że ​​kiedyś została odrzucona jako stewardesa ze względu na swoją wagę.

53-letnia dziennikarka i pilotka helikoptera wspominała, że ​​w wieku 18 lat chciała zostać stewardessą, ale straciła stanowisko w Southwest Airlines w 1989 roku po tym, jak nie przeszła obowiązkowego ważenia.

„Ważyli cię wtedy, a ja ważyłem 121 funtów” – wspomina zdobywca nagrody Emmy w wywiadzie dla The Wall Street Journal. Powiedzieli: Musisz mieć 115 lat.

Lauren Sanchez, dziewczyna Jeffa Bezosa, ujawniła, że ​​odrzuciła pracę stewardessy w Southwest Airlines ze względu na swoją wagę. (Getty/Getty Images)

Sanchez powiedziała, że ​​zareagowałaby inaczej, gdyby taka sytuacja wydarzyła się teraz.

Dziewczyna Bezosa, Lauren Sanchez, przekazuje milion dolarów grupie zajmującej się dziećmi migrantów na granicy amerykańsko-meksykańskiej

Prezenterka powiedziała, że ​​powie liniom lotniczym: „Nie chcę być stewardessą. Chcę być pilotem!”

Do lat 90. wiele linii lotniczych miało ścisłe wymagania dotyczące wzrostu i wagi stewardów oraz obowiązkowej wagi.

Dla mnie Poludniowo-zachodnie linie lotnicze’ strona z ofertami pracy „Kandydaci na stewardessy muszą mieć wagę proporcjonalną do wzrostu, tak aby zachować reprezentacyjny wygląd i nie utrudniać fizycznej zdolności do wykonywania wszystkich funkcji na danym stanowisku”.

Ponadto „osoby poszukujące pracy muszą być w stanie podnosić przedmioty o wadze do 50 funtów z poziomu gruntu do poziomu ramion, zgodnie z wymaganiami”.

Przedstawiciel Southwest Airlines nie odpowiedział natychmiast na prośbę Fox News Digital o komentarz.

Sanchez został reporterem i kotwicą w KTVK w Phoenix w Arizonie, a później pracował dla Fox Sports Net, Fox 11 w Los Angeles i Extra.

Pochodząca z Nowego Meksyku, której rodzice są pilotami, zdobyła licencję pilota helikoptera w 2016 roku. Później założyła Black Ops Aviation, należącą do kobiet firmę zajmującą się produkcją i produkcją filmów lotniczych.

Sanchez powiedziała, że ​​stara się latać co najmniej trzy razy w tygodniu, aby być na bieżąco, i często wchodzi do kokpitu, aby latać 59-letnim Bezosem i jego rodzinami na całym świecie.

„Nie wiem, dlaczego więcej kobiet tego nie robi” – powiedziała Wall Street Journal.

the Były gospodarz „Show”. Wyjaśnia, że ​​założyła Black Ops Aviation, kiedy zauważyła, że ​​nie ma innych linii lotniczych należących do kobiet.

„Mniej niż dziewięć procent pilotów to kobiety” – powiedziała. „To wszystko! Z tego procentu jest mniej pilotów helikopterów. Ilu pilotów widzisz w każdym filmie? Co widzisz? Widzisz pilotów płci męskiej. I tak dalej [women] Nie zdajecie sobie sprawy, że mogą to zrobić”.

Sanchez powiedziała, że ​​inne kobiety są zaskoczone i wzruszone, gdy dowiadują się, że jest pilotem.

„Są w szoku!” Powiedziała. Mówią: „Co? jesteś zajebisty! I chcę powiedzieć, że to naprawdę nie jest takie trudne. Chcę, żeby więcej kobiet się w to zaangażowało.

Sanchez powiedziała WSJ, że jest bardzo podekscytowana swoimi planami poprowadzenia całkowicie kobiecej misji w kosmos na Blue Origin, która odbędzie się do 2024 roku.

„To kobiety zmienią świat, będą miały wpływ i będą miały wiadomość do wysłania” – powiedziała.

Pięć kobiet dołączy do Sanchez podczas misji, ale ich nazwiska zostaną ogłoszone dopiero bliżej daty rozpoczęcia.

Jeff Bezos, Lauren Sanchez

Były nadawca powiedział, że praca z Bezosem nad misją Blue Origin i innymi projektami to „największe doświadczenie, jakie kiedykolwiek miałem”. (Jason Armond/Los Angeles Times/Getty Images)

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej artykułów na temat FOX BUSINESS

READ  Dow wycofuje się z chłodzenia danych AMC pogrąża się w konwersji APE

Chociaż Sanchez powiedziała, że ​​Bezos zdobywa licencję pilota, powiedziała, że ​​założyciel Amazona nie dołączy do niej w zadaniu.

„Choć bardzo chce jechać na tę wycieczkę, będę musiał go powstrzymać” – powiedział Sanchez. „Będzie nas wszystkich dopingował zza linii bocznej”.

Sanchez i Bezos upublicznili swój związek w 2019 roku, kiedy rozwodzili się ze swoimi byłymi żonami, Patrickiem Whitesell i Mackenzie Scott.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację biznesową FOX

Były nadawca powiedział, że praca z Bezosem nad misją Blue Origin i innymi projektami to „największe doświadczenie, jakie kiedykolwiek miałem”.

„Zawsze miałam bardzo oddzielną karierę od mojego partnera” – powiedziała. „Myślę, że teraz mogę pracować z moim partnerem, być z nim cały czas… uwielbiamy być razem i uwielbiamy razem pracować”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *