LeBron James, Jason Tatum zachwycił fanów przed wycięciem Seattle Pro Am

SEATTLE – historyczny dzień w crossoverze Pro-Am, w którym więcej talentów w NBA niż na stadionie w Seattle, odkąd ostatnia przedsezonowa wizyta ligi zakończyła się wcześnie z powodu warunków sądowych, ale nie wcześniej niż to, co organizator Jamal Crawford określił jako „no Believe , jedno doświadczenie.

Chociaż wiele największych gwiazd ligi grało w CrawsOver, odkąd mecze przeniosły się do jego obecnego domu (Royal Brougham Pavilion na kampusie Seattle Pacific University), w tym Kobe Bryant, Kevin Durant A Blake GriffinHałas dla Mowali nie osiągnął takiego szczytu jak w sobotę.

Ekscytacja zaczęła się w piątek, kiedy Crawford i James Lebron Czterokrotnie napisał na Twitterze, że był najlepszym graczem Powrót do Seattle po raz pierwszy Od jego ostatniego meczu na trasie z Sonics w styczniu 2007 roku, ponad 15 lat temu.

Dołącz do jego kolegi z drużyny All-Stars, Jamesa Jason Tatum A Godność MurrayOprócz tegorocznych najlepszych typów (Paulo Banchero A Chet Holmgrenchociaż Holmgren odszedł we wczesnych momentach meczu z kontuzją kostki), dwa inne typy w pierwszej rundzie (mieszkańcy Margon Beauchamp A Tari Eason) i trzech weteranów NBA: miejscowych CJ Elby A Izajasz Tomasz gość Aaron Gordon.

Przy maksymalnej bezpłatnej frekwencji wynoszącej mniej niż 3000 fani zaczęli biwakować na noc w piątek Potwierdzam ich miejsce w kolejce. Tysiące osób pozostało na zewnątrz po tym, jak sala gimnastyczna osiągnęła swoją pojemność.

Wśród znanych postaci w tłumie znaleźli się gracz i trener Hall of Fame Lenny Wilkens, szef LA Clippers Steve Ballmer, kilku byłych Seattle Seahawks (Cliff Avril, Marcus Trovant, KJ Wright) oraz członkowie Seattle Storm i Washington Mystics – którzy ćwiczył gdzie indziej w budynku wcześniej w sobotę przed meczem 2 niedzielnej serii WNBA Playoff.

Tłum wybuchł Kiedy James wszedł na siłownię Tuż przed godziną 18:00 odbędzie się tego dnia Finał Meczu Gwiazd NBA. Tepoff musiał zostać przełożony na krótko po tym, jak tłum widzów otoczył Jamesa na stadionie, a Crawford wziął mikrofon, aby błagać fanów o przywrócenie porządku i ostrzec Departament Policji Seattle, że całe wydarzenie może zostać wstrzymane.

READ  Czas przestać się kłócić i znieść niepisane zasady baseballu - The Athlete

Wkrótce po rozpoczęciu gry problemem stała się kondensacja. W niezwykle wilgotny letni dzień w Seattle, połączenie pełnego tłumu i upału spowodowało, że na boisku często pojawiały się mokre plamy.

„Za każdym razem, gdy wysychają, nie jest lepiej” – powiedział Beauchamp, którego poślizg, gdy wspinał się na środek drugiej kwarty, doprowadził do decyzji o odwołaniu imprezy na 5:47 minut przed końcem drugiej kwarty.

„Nieczęsto zdarza się taki dzień, ale moim zadaniem jest ochrona bezpieczeństwa wszystkich” – wyjaśnił Crawford. „Na boisku nie mogłem ryzykować, że ci faceci zrobią sobie krzywdę. To nie jest tego warte. Ma inspirować i dawać nadzieję, i tak zrobili. Misja wykonana”.

Podczas gdy fani nie mieli pełnego meczu, gwiazdy zdobyły wiele ważnych wydarzeń w półtorej czwartej ćwiartce koszykówki. Tatum była wyjątkowa tego dnia, Traf serię 3 długich rzutów na początku gryNiektórzy z nich przerywają swój pocałunek z autografem na oczach tłumu.

Grając razem, Tatum i James połączyli siły, aby wykonać najważniejszy punkt dnia, lob z wysokim łukiem w przejściu, który James wykończył lewą ręką. James również zaznaczył koniec pierwszej kwarty silne zanurzenie.

Kiedy Crawford ponownie wziął mikrofon, aby ogłosić zakończenie meczu, podziękował odwiedzającym go gwiazdom za ich udział.

„Oczywiście nie wszyscy weszli i prawdopodobnie nie wszyscy byliby w stanie wejść” – powiedział później. „Staraliśmy się dać z siebie wszystko. Staraliśmy się zapewnić doświadczenie, którego wcześniej nie widzieliśmy. Pomyślałem, że to ogólnie świetne, ponieważ myślę, że to chwile i wspomnienia, których dzieci nigdy nie zapomną”.

Tak było z pewnością w przypadku Beauchamp, który grał w crossoverze, którego początki sięgają jego czasów, gdy był licealistą w Seattle, ale nigdy nie był tak konkurencyjny.

„Doświadczenie było [once in] – Całe życie – powiedział Beauchamp. Prawdopodobnie już tego nie zobaczysz. Wspaniale było być w Seattle, wszyscy ci wspaniali faceci. Marzyłem o tym.”

READ  Krytyk Nick Wright pochwalił wyjątkową wydajność Steph Curry w grze 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.