Legendarne splity z Warner Bros. , będzie teraz współpracować z firmą Sony

Jeden pokój pełen śmieci w Legendary HQ

Jeden pokój pełen śmieci w Legendary HQ
obrazek: Robin Beck/AFP (Getty Images)

Warner Bros. Decyzja o wypuszczeniu całej listy filmów na 2021 r. chcesz zobaczyć np. Mortal Kombat Ale niekoniecznie chciałeś zaryzykować wyjście do publiczności dotkniętej COVID-em tylko po to, żeby zobaczyć, na przykład, Mortal Kombat. Właściwie, taka była umowa surowo Frustrujące dla wielu ludzi w Hollywood, którzy nawiązali relacje z Warner Bros. Tak bardzo, że opłaciło się Christopherowi Nolanowi — jednemu z nielicznych filmowców, który kiedykolwiek otrzymał prawdziwy czek in blanco od WB —W ramionach wyczekiwanego Uniwersum. Teraz, po wielu Od razu wyraża swoją frustrację z powodu transakcjiLegendary Entertainment zrezygnowało również z Warner Bros. Entertainment. Aby uzyskać nowego partnera dystrybucyjnego.

według różnorodnyLegendary, współpracuje teraz z Sony Picture przy wypuszczaniu swoich filmów, wyjaśniając w komunikacie prasowym, że ona i Sony dzielą „stałe zaangażowanie w dystrybucję kinową jako siłę napędową innych„ ostatecznych ”okien i długoterminowej wartości okien kinowych filmów. „Oszalałem na punkcie HBO Max, więc porzucamy Warner Bros. dla Sony”.

W 2021 r. uwzględniono legendarne filmy, których akcja toczy się w Warner Bros. w HBO Max (po tym, jak WB powiadomiło studio o pełnych 30 minutach) Godzilla vs. Kong i Wydma, czyli dwa Warner Bros. Najlepsze wyniki w tym roku – nawet w wersji streamingowej. różnorodny Mówi, że ta nowa umowa Legendary / Sony nie wpływa na „wybór istniejących projektów” między Legendary i Warner Bros. , włącznie z Wydma: część drugaale wydaje się mało prawdopodobne, że dostaniemy dużo Wydma kontynuacja poza tym (nie wspominając o przyszłości Kong / Godzilla Monsterverse, która teraz wygląda trochę chwiejnie).

A teraz, gdy zarówno Nolan, jak i Legendary opuszczają Warner Bros. Były dwie pozornie ważne relacje, które zostały spalone doszczętnie, aby wzmocnić usługę przesyłania strumieniowego świadczoną przez obecne kierownictwo tego, co jest teraz Warner Bros. Television. Odkrycie Nie mogę się tym trochę przejmować. To tak, jakbyś odciął sobie nos na złość swojej twarzy, tyle że obcinasz też uszy i planujesz ostatecznie pozbyć się całej twarzy w ramach ulgi podatkowej.

READ  Seria „Wonder Man” w dziełach Marvela, Disney+ - The Hollywood Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *