Lego odtwarza oddział biurowy Dunder Mifflin Scranton

LEGO ujawnione w piątek Ostateczne szczegóły Za jej długo oczekiwany model z Dunder Mifflin Scranton, miejsce pracy z popularnego serialu telewizyjnego Biuro.

Wielkie zdjęcie: Łamigłówki założyć ogromną firmę sprzedającą zestawy reklamowe, które pozwalają dorosłym tworzyć plastikowe kopie ich ulubionej popkultury z klocków, orazbiurko„Okazała się to jedna z najtrwalszych serii telewizyjnych.

Detale:

  • Zestaw składający się z 1164 części kosztuje 119,99 USD i trafi do sprzedaży 1 października. W Stanach Zjednoczonych Walmart.com jest właścicielem ekskluzywnego i Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczynają się dzisiaj.
  • Zestaw zawiera 15 minifigurek: Michael Scott, Dwight Schrute, Jim Halpert, Pam Beasley, Ryan Howard, Angela Martin, Oscar Martinez, Kevin Malone, Stanley Hudson, Kelly Kapoor, Phyllis Labin Vance, Meredith Palmer, Creed Bratton, Toby Flindersson i Daryl Philbin, wraz z miotem, jeden z kotów Angeli.
  • Zestaw jest wypełniony przedmiotami z kultowych momentów z serialu – w tym zszywaczem w galarecie, nagrodą Dundie, miską chili Kevina i dzbankiem herbaty, który Jim daje Pam.

między wierszami: Grupa jest częścią pomysły legogrupa grup, które początkowo były sugerowane i głosowane przez fanów, a niektóre grupy, które zyskały znaczące poparcie, ostatecznie stały się grupami oficjalnymi.

  • Początkowa koncepcja Lego „Biuro” została stworzona przez Jaijai Lewisa, a następnie dopracowana przez męża i żonę projektantów Lego Laurę i Chrisa Perronów. Lewis zaproponował wiele odmian tej koncepcji od 2014 roku, a Lego oficjalnie zgodziło się na najnowszą iterację.
  • Inne produkcje telewizyjne i filmowe obejmują zestawy oparte na „Ulicy Sezamkowej”, „Seinfeld” i „Sam w domu”.

Co oni mówią: Wyjaśniając swoją pasję do programu „Biuro”, Lewis powiedział, że zwraca się do programu ze względu na wygodę.

  • „To zabawne, można się z nim utożsamiać, jest intymne” – powiedział. „Przez lata słyszałem od tysięcy kibiców, że w chwilach trudności będą oglądać to, aby podnieść ich na duchu” – powiedział Lewis.
READ  BAFTA Film Awards 2022: Emma Watson wydaje się przyćmić JK Rowling ostrożnym kopaniem

Od redakcji: Ta historia została poprawiona, aby zauważyć, że miot to jeden z kotów Angeli, a nie Meredith.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.