Los Angeles Rams RB Cam Akers z listy kontuzji innych niż piłka nożna; Zespół nie wróci w pośpiechu

Thousand Oaks, Kalifornia – Pięć miesięcy później Akry gry Z rozerwanym więzadłem prawej pięty, Los Angeles Rams wróciło do grupy biegaczy z listy kontuzji innych niż piłka nożna.

„Wykonał świetną robotę. Co za elastyczny, twardy człowiek” – powiedział trener Rams, Sean McVeigh, o wysiłku rehabilitacyjnym Acres w czwartek. – Nie mogę się doczekać, kiedy znowu go wyciągnę. Jeśli tak, będziemy kontynuować pracę.

The Rams (10-4) remisują z Arizona Cardinals (10-4) o pierwsze miejsce w NFC West, przygotowując się do niedzielnego meczu z Minnesota Vikings (7-7) na US Bank Stadium. W sezonie zasadniczym są trzy mecze, a Barany oglądają fazę play-off.

McVay wyjaśnił we wcześniejszym oświadczeniu w czwartek, że chociaż pozwolono mu wrócić, Akers nie wylądował na boisku w celu treningu.

Barany mają 21 dni na aktywację Akerów na liście. McVay powiedział, że zespół będzie działał ostrożnie, aby przywrócić go z powrotem, ale oczekuje, że Akers wniesie wkład w tym sezonie.

„On nie będzie gotowy w tym tygodniu” – powiedział McVeigh. „Będzie to struktura progresywna”.

Kiedy Acres powróci, dołączy do zespołu biegaczy, który ostatnio go śledził Sony Michael, kto rozpoczął ostatnie trzy gry, i Darrell Henderson Jr., Ostatnio umieszczony na liście kontuzji i rezerwy mięśnia czworogłowego / Govt-19.

„Będziemy mieć dużo dobrej głębi na tej pozycji i możemy zrobić kilka fajnych rzeczy w przyszłości” – powiedział McVeigh.

Rozgrywający Mateusz Stafford Powiedział, że dodanie działu biegowego zespołu Acres byłoby „dobrym problemem”.

„To stan fizyczny, w którymś momencie ktoś prawdopodobnie sobie z czymś poradzi” – powiedział Stafford. „Więc nawet lepiej.”

READ  Oferta kontraktowa Studia przesłana do SAG-AFTRA - termin realizacji

Akry, wybrane w drugiej rundzie ze stanu Floryda, zakończyły pokaz 171-stanowy w 14 tygodniu New England Patriots z 625 jardami jako czołowy Rosjanin Ramsów. Pędził na 131 jardów i wylądował Seattle Seahawks w zwycięstwie dzikiej karty, a następnie przyspieszył do 90 jardów i został przewrócony w przegranym playoffach dywizji z Green Bay Packers w następnym tygodniu.

Jako student drugiego roku oczekiwano, że Henderson zacznie odgrywać rolę uzupełniającą. Jednak w dniach poprzedzających obóz treningowy palców Ackers zerwał prawe ścięgno Achillesa podczas treningu osobistego.

Ze względu na charakter kontuzji początkowo sądzono, że Acres opuści cały sezon 2021, ale McVeigh powiedział kilka miesięcy temu, że wiedział, że ma szansę na powrót.

„Powiedziałbym, że wpadliśmy na pomysł, że naprawdę przyspiesza rehabilitację i robi wielkie postępy” – powiedział McVeigh. – Jest idiotą, w dobrym tego słowa znaczeniu.

Henderson prowadzi Rams z 671 jardami biegu, a Michael rzucił się na 597 biegów, w tym 292 w ostatnich trzech meczach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *