Luźne części do przyczep Guillermo Del Toro Pinokio

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Guillermo Del Toro Pinokio Trailer Cuts loose

obrazek: Netflix

Po ciekawym zwiastunie i 15 latach pracy Guillermo del Toro Przygody Pinokia W końcu dostaje pełnometrażowy zwiastun. Film został stworzony przez animację poklatkową i częściowo wyprodukowany przez The Jim Henson Company.

Zwiastun jest kapryśny, zaczynając od głosu z Cricket, opowiadającego historię o złamanym sercu Geppetto i psotnych i psotnych przygodach Pinokia. Film wydaje się być zaprojektowany, aby przyciągnąć twoją uwagę i niegrzecznie nawiązuje do wersji Disneya, gdy Krickitt mówi: „Możesz myśleć, że znasz tę historię, ale nie wiesz”.

Wizualizacja i energia tego zwiastuna naprawdę mnie zachwyciły do ostatecznego cięcia. W ofercie jest kilka upiornych i uroczych projektów postaci, w tym anioła z oczami na skrzydłach (@1:04, jeśli jesteś ciekawy) To sprawia, że ​​moje oczy wychodzą prosto z głowy, wyglądając świetnie. Nawet jeśli nie interesują Cię filmy dla dzieci, wydaje się, że warto poświęcić czas tylko na sztukę.

Nowicjusz Gregory Mann zagłosuje na Pinokia. W filmie występują Ewan McGregor jako Cricket, David Bradley jako Geppetto, Tilda Swinton jako Wróżka, Christoph Waltz jako Lis i Kot, Cate Blanchett, Tim Blake Nelson, John Turturro, Finn Wolfhard i inni, w tym jeden z Ulubionych Del Aktor Toro, Ron Perlman.

Oczywiście adaptacja wspierana przez Netflix zostanie porównana z nowym filmem Disneya, który zadebiutuje w kinach we wrześniu. Nie tylko będą inspirowane podobnymi historiami, ale obie wersje będą kontynuowane Być musicalami.

Przygody Pinokia Jego premiera zaplanowana jest na Netflix w grudniu 2022 roku.


Chcesz więcej wiadomości na temat io9? Sprawdź, kiedy można się spodziewać najnowszych podziwiać A Gwiezdne Wojny Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz o nim wiedzieć Smoczy Dom A Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

READ  Adam Pearce wspomina Jaya Briscoe - Wrestling News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *