Makieta Google Pixel 7 sugeruje podobny projekt

Jeszcze kilka miesięcy dzieli nas od wypuszczenia przez Google kolejnego flagowego telefonu, Pixela 7, ale szczegóły zaczynają się pojawiać. Następna Nasz raport na temat pierwszych szczegółów dotyczących Pixela 7 w zeszłym tygodniuModele 3D obu telefonów pojawiły się od Google, aby pokazać znajomy projekt.

ha ha ha ha ha ha na Twitterze Opublikowane dzisiaj w oparciu o CAD z Wybierz BestTech Za to, co twierdzi się, że jest Google Pixel 7. Chociaż xWycieki7 Nie ma osiągnięć, jak niektórzy inni porzuceni, jak Przecieki, który publikuje również informacje oparte na CAD, obliczenia dokładnie ujawniły projekt Galaktyka S22A Piksel 5I jeszcze kilka innych urządzeń – myślę, że warto ziarnko soli biorąc pod uwagę niektóre wcześniejsze zamieszanie marki jak „Piksel 5 XLKtóry okazał się faktycznie Pixelem 5a.

Mając na uwadze osiągnięcia, dzisiejszy post oferuje pierwsze spojrzenie na to, co ma być Google Pixel 7 w modelu 3D urządzenia opartym na CAD. Na pierwszy rzut oka wygląda prawie identycznie jak obecnie dostępny Google Pixel 6, co wskazuje, że Google decyduje się na zachowanie swojego projektu głównie na ten sam rok. To pierwsze w serii Pixel, ponieważ każda generacja Pixela wyglądała bardzo inaczej od swojego poprzednika, dzieląc tylko kilka kluczowych elementów z roku na rok.

Warto zauważyć, że ten model wyświetla Pixel 7, a nie Pixel 7 Pro. Umieszczenie czujników aparatu na wyświetlaczu wskazuje, że Google nie dodaje trzeciego czujnika aparatu do Pixela 7, pozostawiając go z taką samą konfiguracją podwójnego aparatu, jak Pixel 6.

Ten model zapewnia również wymiary do Pixela 7 wynoszące 155,6 x 73,1 x 8,7 mm. ten trochę Mniejszy niż Pixel 6 był w każdym wymiarze. Ten telefon ma wymiary 158,6 x 74,8 x 8,9 mm. Jest również nieco większy niż Pixel 6a, ponieważ to urządzenie średniej klasy ma wymiary 152,2 x 71,8 x 8,7 mm.

READ  WoW Classic widzi 120 000 kont zbanowanych z powodu exploita bota Death Knight

Ostatnią, ale zauważalną zmianą jest antena mmWave. Wygląda na to, że Google przyjmuje bardziej widoczne wycięcie w porównaniu z tym, co widziano w Pixel 6, ale możliwe, że antena nadal będzie ukryta pod obudową.

Poza tym niezawodny Umieść tweeta wyszedł w Inteligentny Brix Dzięki wyświetlaczowi Pixel 7 Pro przedstawia projekt podobny do Pixel 6 Pro. Pixel 7 Pro wydaje się mieć wymiary 163 x 76,6 x 8,7 mm, który jest nieco cieńszy, ale także szerszy i wyższy w porównaniu z Pixel 6 Pro o wymiarach 163,9 x 75,9 x 8,9 mm.

Wygląda również na to, że Google wprowadza pewne poprawki do modułu aparatu Pixel 7 Pro, z niemal komicznie dużymi obiektywami przedstawionymi w tych renderach. Nie jest jasne, czy produkt końcowy będzie odzwierciedlał tę dokładną decyzję projektową, ani dokładnie, co te obiektywy zrobią dla ostatecznego wrażenia z aparatu. Mniejsze modele Pixel 7 również odzwierciedlają tę samą zmodyfikowaną jednostkę.

Pixel 7 Pro wykorzystuje również to samo okno mmWave, co mniejszy telefon, porzucając dziwne plastikowe okno zmieniające kolor znalezione w obecnej formie.

Więcej o Pixelu:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *