Marlins pozyskali All-Star Luisa Arraeza w ramach wymiany z Twins

Miami Marlins i Minnesota Twins podpisali w piątek umowę, o której mówiono od dawna, z mistrzami ligi amerykańskiej. Ludwik Araz Jadę do Miami po praworęcznego Pablo Lopez I parę szans, ogłoszono.

Umowa, o której zespoły dyskutowały od miesięcy, przynosi Marlins bardzo potrzebny nietoperz, dodając do ich zimowego podpisania kontraktu Jan Seguraktóry ma grać na trzeciej bazie.

Koszt był jednak znaczny. Oprócz Lopeza, utalentowanego startera, który dostaje się na szczyt rotacji w Minnesocie, Marlins wyślą shortstopa José Salas i zapolowy Byron Chorio, dwóch głośnych nastolatków, do bliźniaków.

Arraez, lat 25, jest wybitnym w karierze pałkarzem 0,314 z umiejętnościami uderzania pałką w piłkę, które nie mają sobie równych we współczesnej grze. W zeszłym sezonie został wybrany do drużyny All-Star i zajął 13. miejsce w głosowaniu AL MVP po trafieniu 0,316/0,375/0,420, zaliczeniu 88 biegów i większej liczbie spacerów (50) niż strajków (43). On jest wolnym agentem dopiero po sezonie 2025.

Według ESPN Stats & Information, Arraez jest pierwszym graczem, który wygrał mistrzostwa AL w odbijaniu, a następnie został sprzedany poza sezonem, odkąd Rod Carew zdobył tytuł odbijania AL w 1978 roku z Twins, a następnie został sprzedany Aniołom przed sezonem 1979 .

„Za każdym razem, gdy masz w otoczeniu ukochanego gracza, o którym wiesz, że idzie do pracy i robi to każdego dnia, co widzieliśmy w przypadku Lewisa, sprawia to, że jest to o wiele trudniejsze” – powiedział Derek Valve, dyrektor ds. prezes operacji baseballowych. . „Chcielibyśmy, aby Luis i Pablo byli w naszym zespole, ale aby mieć coś tak wpływowego, jak to, co Pablo wnosi do naszego zespołu, musisz dać coś wpływowego”.

READ  Kevin Stefansky odrzuca rozczarowujący program Deshauna Watsona

Arraez dołącza do Marlins w solidnej rotacji, której głównym bohaterem jest zwycięzca National League Cy Young Sandy Alcantara. Jednak drużyna Miami walczyła w zeszłym roku, ponieważ kontuzje wykluczyły drugiego bazowego Jazz Chisholm Podczas gdy wolny agent podpisuje Avisil Garcia I Jorge Solera Zawiedziony.

Dyrektor generalny Marlins, Kim Ng, powiedział, że Chisholm, który grał wyłącznie na środku w swojej seniorskiej karierze, przeniesie się na środek pola, aby zrobić miejsce dla Aries jako pełnoetatowy drugi bazowy.

Arraez ma również doświadczenie na pierwszej bazie – grając więcej niż na jakiejkolwiek pozycji w zeszłym roku – lub na rogu.

Tymczasem Minnesota State może postawić na młodego piłkarza José Mirandę Na pierwszej bazie lub zagraj z nim na trzeciej i wykorzystaj to Aleks Kiriłłow na początku. Lopez dołącza do rotacji Sony GreyI Joego Ryana I worek innych możliwości, od Chrisa Badaka – który właśnie podpisał trzyletnie przedłużenie – do Tylera MahleyaI Billy’ego UberaI Josha WinderaI Kent Maeda I Randy’ego Dubnacka.

Valverde powiedział dziennikarzom, że bliźniacy dyskutowali o sześcioosobowej rotacji, ale „nie byli jeszcze gotowi, aby to zakończyć”.

„Jestem naprawdę podekscytowany przyjściem do tego zespołu, liderami, których mamy w klubie i zawodnikami, którzy muszą się wspierać” – powiedział Lopez w wywiadzie wideo z reporterami. „To mentalność, która naprawdę mnie motywuje. Pytam i oczekuję więcej od siebie, jeśli chodzi o moje występy i sposoby, w jakie mogę pomóc zespołowi. „

26-letni Lopez zaliczył 180 inningów w zeszłym sezonie w 32 startach i 3,75 ERA. Od dawna jest ulubieńcem statystycznie skłonnych drużyn, takich jak Minnesota, ze względu na swoją zdolność do wybijania pałkarzy (9,2 na dziewięć rund w ciągu ostatnich trzech sezonów), ograniczania spacerów (2,6 na dziewięć w tym samym okresie) i utrzymywania piłki w parku.

READ  Mickelson postanowił nie bronić tytułu w PGA Championship

Salas, lat 19, jest jedną ze 100 najlepszych perspektywicznych osób, które wyjechały z Wenezueli za 2,8 miliona dolarów w 2019 roku po dorastaniu w rejonie Orlando. Skończył ostatni sezon w High-A i prawdopodobnie wystartuje tam ponownie w tym roku.

17-letni Chorio jest obrońcą, który w zeszłym sezonie osiągnął wynik 0,344/0,429/0,410 dla Marlins Dominikańskiej Ligi Letniej.

Associated Press przyczyniła się do tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.