Marni Schulenberg, aktorka „As the World Turns” i „One Life to Live”, umiera w wieku 37 lat

Miała 37 lat.

Schulenberg, która grała Alison Stewart w „As the World Turns” i Jo Sullivan w reboot „One Life to Live”, zmarła we wtorek, powiedział CNN jej menedżer Kyle Locker.

Schulenberg i jej mąż, aktor Zach Rubidas, powitali swoją córkę Codę dwa lata temu.

W przeddzień moich 36 urodzin, zamiast szukać miejsca do wypicia kilku Krwawych Mary (moje urodziny zawsze obejmują Krwawe Mary, łodzie i homary, nie w określonej kolejności), powtarzałem w kółko to samo pytanie w moim kierownik: „Jak obchodzić urodziny z dzieckiem? Nowość w trakcie globalnej pandemii i pogodzenie się z rozpoznaniem przerzutowego potrójnie ujemnego zapalnego raka piersi w stadium 4?”

Były gimnastyk, Schulenberg dorastał w Barnstable w stanie Massachusetts i Powiedział The Morning Call w 2012 roku że jej plany pójścia do szkoły w Bostonie zostały pokrzyżowane po tym, jak jej starszy brat Joss, dramatopisarz, zabrał ją do swojej macierzystej uczelni, Desales University, gdzie zakochała się w kampusie.

Znalazłem też inny rodzaj miłości w szkole, spotykając tam Rubidasa, kiedy pracowałem jako przewodnik po kampusie.

Schulenberg pracowała w szkole i przejęła rolę w Jak zmienił się świat w roku, w którym ukończyła szkołę w 2006 roku.

Nadal pojawiała się w sieci w reboot „One Life to Life” w 2013 roku.

Schulenberg, która w sobotę miała świętować swoje 38. urodziny, śpiewała także na Broadwayu i występowała w serialach telewizyjnych, w tym w „Blue Bloods” i najnowszym „Miasto na wzgórzu” Showtime.

Podzieliła się swoją walką z rakiem w mediach społecznościowych i w piśmie W poście z okazji Dnia Matki na jej zweryfikowanym koncie na Instagramie Wcześniej w tym miesiącu została odesłana do domu ze szpitala na tlen.

Napisała w podpisie do serii zdjęć, które przedstawiały jej własną córkę i matkę-córkę, Candice. „Chcę jej pokazać, jak poruszać się po tym świecie ze współczuciem, siłą, witalnością, humorem i radością, jak wyjaśniła mi moja mama”.

READ  Natasha Liu Bordizzo zagra Sabine Wren z Gwiezdnych Wojen w Ahsoka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.