Marvel ujawnia harmonogram fazy 5 MCU, podaje szczegóły fazy 1

Kolejne dwa lata Marvel Cinematic Universe W pełni ujawniony w San Diego Comic Con W sobotę z kilkoma kuszącymi wskazówkami na temat tego, co się za tym kryje. Faza 5 MCU rozpocznie się od Ant-Man and the Wasp: Quantumania 17 lutego 2023 roku. Disney Plus Sekretna inwazja wiosną 2023, przed Strażnikami Galaktyki cz. 3 odsłony 5 maja 2023 r.

Echo i drugi sezon Lokiego trafią do Disney Plus latem 2023 roku, a The Marvels trafi do kin 28 lipca 2023 roku.

Ironheart pojawi się w serwisie streamingowym jesienią 2023 roku, Blade pojawi się w kinach 3 listopada 2023 roku, a Agatha: Coven of Chaos pojawi się na Disney Plus zimą 2023 lub 2024 roku.

Captain America: New World Order pojawi się w kinach 3 maja 2024 r., Daredevil: Born Again pojawi się na Disney Plus wiosną 2024 r., a Thunderbolts zakończy fazę 5, kiedy trafi do kin 26 lipca 2024 r.

Marvel dał nam też pierwsze szczegóły na temat Filmy z etapu 6która obejmie Fantastic Four 8 listopada 2024 r., Avengers: Kang Dynasty 2 maja 2025 r. i Avengers: Secret Wars 7 listopada 2025 r. Ujawniono, że etapy 4, 5 i 6 będą znane pod wspólną nazwą odwrócenie „sagi o wieloświatu”. Epicka Nieskończoność Fazy 1, 2 i 3. To wygląda jak Zdobywca Kang Będzie głównym złoczyńcą tej epoki.

Fani są szczególnie podekscytowani powrotem Charliego Coxa jako Daredevil, biorąc pod uwagę popularność Program Netflix I jego krótkie pojawienie się w ego Spider-Man: Nie ma drogi do domu. Narodzony na nowo, zobaczę go w twarz Vincent DonofrioWilson Fisk (który pojawił się w haku) wielokrotnie.

Pojawia się również Daredevil – w kostiumie – w Nowy zwiastun dla She-Hulk: Adwokatktóry startuje w Disney Plus 17 sierpnia. To i Czarna Pantera: Na zawsze Wakanda też Mam zwiastun Comic-Conu Przed premierą kinową 11 listopada będzie to oznaczać koniec fazy 4.

READ  Córka Halle Berry, „Minnie Me”, Nahla, dorasta na rzadkich zdjęciach

W piątek Marvel ujawnił kilka seriali animowanych, które pojawią się w Disney Plus w ciągu najbliższych kilku lat. Co jeśli…? Sezon 2A cudowne zombie A Spider-Man: rok pierwszy Najwyraźniej jest częścią kodu MCU, podczas gdy X-Mężczyźni 97 A urosłem Jest to pozornie odrębna ciągłość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *