Marynarze wybierają kogoś własnego wzrostu, przechytrzają rywalizującego malucha i twierdzą, że seria pokonała Orioles

Rzadko kiedy żeglarze tworzą zespół, który sprawia, że ​​dobre rzeczy przychodzą naturalnie. Oczywiście wszyscy chcemy, żeby dobre rzeczy przychodziły naturalnie. Wydają się przychodzić bardzo naturalnie innym ludziom i innym zespołom.

To uczucie, które nie jest szczególnie dobre (jak uczucia są), pojawia się często podczas przeglądania mediów społecznościowych lub słuchania kogoś, kto opisuje ich wyczyny. Zobaczysz kogoś, kto właśnie kupił dom, lub usłyszysz, jak ktoś mówi o promocji, na którą właśnie się zapisali, i pojawia się to uczucie. Nazwij to zawiścią, urazą lub zazdrością: to nie ma znaczenia. Pod koniec dnia jest to przerażające mrowienie, gdy twój mózg próbuje cię przekonać, że coś może być dla ciebie poważne i nieodłączne, powodując, że te rzeczy nie zostaną osiągnięte.

Oczywiście to uczucie nie utrzymuje się po kilku sekundach jasnego myślenia. Widzisz nowy dom w mediach społecznościowych, ale nie widzisz 7% kredytu hipotecznego na ustalony okres 30 lat. Aktualizacja Dźwięki Świetnie, ale 70-godzinny tydzień pracy nie brzmi najlepiej.

Problem polega na tym, że ta analogia nie do końca sprawdza się, gdy próbujesz zastosować ją do marynarzy. Uwierz mi: próbowałem wszystkich kognitywnych gimnastyków w tej książce, aby uzasadnić, jak fani Mariners zaczną przynosić zwroty z mojej inwestycji. Och, te inne drużyny musiały wydać 200 milionów dolarów, aby wygrać mistrzostwa świata. Nie moje pieniądze. No cóż, żeby się tam dostać, musieli się czołgać. Jasne, ale dotarli.

Adaptacja przesunęła się w głąb lądu, gdy żeglarze coraz bardziej awansowali w rankingach. Siła ich harmonogramu była naprawdę ciężka! Ich xwOBA było znacznie powyżej wOBA! Byki to odwrócą! itd itd.

Ten miesiąc był pierwszym sprawdzianem dla pierwszego twierdzenia: że marynarze będą wyglądać lepiej, gdy zaczną grać w gorszych zawodach. Niestety, w zeszłym tygodniu nie było dobrze przeciwko drużynie Oakland A, ponieważ Mariners przerzucili serię na rzecz swoich nieszczęsnych rywali z Bay Area.

READ  Wyniki March Madness i aktualizacje na żywo

Ta seria musiała więc zostać wygrana przez każdą część wyobraźni. Kontuzje niech szlag trafi – jeśli drużyna nie pokona Orioles, którzy mieszkają w stałym skarbcu, prawdopodobnie nie pojadą na miejsca w tym sezonie.

Po wygraniu pierwszego meczu wczorajszy krach zamienił się w gumowatą grę, która mogła wydawać się żartem dla większości Major League Baseball, ale odczuwała pilną wagę dla jego konsekwencji dla następnego tytułu drużynowego Jerry’ego DePoto (jeśli tylko).

Nie zaczęło się świetnie. Jesse Winker kosztował TOOTBLAN Mariners w pierwszej połowie, a Chris Flexen kontynuował niepokojącą część środkowego przywództwa, pokonując serię singli, które dały Orioles prowadzenie 2-0.

Dzięki Bogu, zniżka Mariners byłem W końcu Baltimore Frickin Orioles. Taylor Trammell kontynuował swój wspaniały początek sezonu, wygrywając dublet w trzeciej rundzie, a solo Winkera przywiodło go do domu. Później, z Luisem Torrensem na trzeciej bazie, Julio Rodriguez ponownie pokazał swoją szybkość, zajmując drugie miejsce i nakładając faul, który pozwolił Torrensowi strzelić bramkę, remisując mecz wynikiem 2-2.

Więcej kiepskich singli i deblów na dole trzeciego sprawia, że ​​mecz 3-2, Orioles. W tej notatce było niesamowite, jak różne jest oglądanie Logana Gilberta, George’a Kirby’ego czy Marco Gonzaleza od oglądania… jakiegokolwiek innego miotacza Mariners. Doświadczenie Logana/Kirby/Marco jest fajne. Eksperymentowanie z jakimkolwiek innym dzbanem Milkweat może skutecznie zaszkodzić zdrowiu obserwatora.

Na szczęście M’s w końcu odrobił dobrą passę w szóstym inningu. Trzy kolejne single Julio, JP Crawforda i Eugenio Súareza ostatecznie utorowały drogę singlom Adama Fraziera i Torrensa, które dały Mariners prowadzenie 6:3.

Niestety, najbardziej frustrującą rzeczą w Mariners 2022 była ich skłonność do dmuchania w sznurki. Goat Bulls Tonight to Matt Vista, który strzelił jednego (1) out hittera, dwóch (2) hitterów i jednego (1) double uderzającego. Wątek. Paul Sewald został wezwany, aby ograniczyć obrażenia, ale niefortunne podwojenie przez Cedrica Mullensa pozwoliło obu jego odziedziczonym biegaczom zdobyć i zremisować mecz.

READ  Jose Azucar osiąga wielki sukces w Padres

Oczywiście z remisem w grze oba byki zaczynają wyglądać idealnie. Sewald rzucił kolejną rundę nieskazitelnej ulgi, a Andres Muñoz zrobił to samo. Dwa amorficzne rozcieńczalniki Oriole trzymały marynarzy z dala od planszy przez dziewięć i przeszliśmy do dodatkowych rund. Jak w każdym meczu do tej pory w tym sezonie, sezon Mariners był na linii.

Adam Frazier wystartował z 10. miejsca z prawej, co pozwoliło Suarezowi, który grał dziś wieczorem z Manfredem Runnerem, awansować na trzecią bazę. To nie ma znaczenia. Abraham Torow, który również miał dziś wiele doskonałych zagrań na trzeciej bazie, zhakował pierwszą szybką piłkę, jaką zobaczył w głębokim centrum.

Najmniej martwa piłka mogła nieść więcej niż 411 stóp, które niosła ta piłka. Osiemnaście innych stadionów baseballowych Zamierzał pozwolić jej uciec ze ścian. Ale nawet jeśli nie przeszła przez płot, piłka zdołała ominąć wyciągniętą rękawicę Cedrika Mullinsa. Piłka odbiła się od szczytu ściany i skręciła w środku pola na tyle daleko, że Toro zdołał zejść na trzecią bazę z trzema RBI.

Niestety, Mariners nie zdołali zdobyć Toro z trzeciego miejsca, więc Orioles mieli swój strzał w dolnej dziesiątce, a Manfred Rahner wyrównał na drugiej bazie.

W każdym razie byłoby to mylące, gdyby Diego Castillo nie rozegrał jeszcze swojego meczu w sezonie.

Dwóch łyżwiarzy, szybka piłka i suwak ostatniego podania dla Austina Hayesa, który wykonał zamach i faul przy trzecim uderzeniu.

Pięć prostych slajdów trafiło na Ryana Mountcastle dokładnie w ten sam sposób.

Trzeba przyznać, że Adley Rutschman miał wystarczająco dużo dyscypliny, by zagrać 3-0 przeciwko Castillo. Castillo walczył jednak, ostatecznie doprowadzając do passy zmiany, aby zamknąć grę i powstrzymać nieprzyjemny feud, który jest wicemistrzem Manfreda na drugiej bazie.

Tak więc Mariners drapali się, zgniatali i dawali wszystko, co mogli, aby wygrać 7-6 meczów i wygrać 2-1 w serii przeciwko jednej z najgorszych drużyn w lidze.

READ  Steve Kerr ujawnia pochodzenie wirusowego kołysania Steph Curry-Jordan Poole

Jak w przypadku każdej gry Mariners, nie miało to jednak znaczenia. Zniknęły moje obawy o konsekwencje meczu dla reszty sezonu Mariners, ani o to, co mecz miał do powiedzenia na temat tego, kim byli Mariners jako drużyna. Są to myśli, które ropieją przez cały dzień, w godzinach poprzedzających właściwy mecz.

Nie, kiedy Abraham Torow uśmiechnął się w wywiadzie po meczu, nie miałem ochoty ani energii, by dbać o luksusowe nowe domy, w których mieszkają Dodgers i Mets, a Ray nie wydaje się być obdarzony przez naturę.

Cieszyłem się, jak mówią, że tu jestem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.