Matka Britney Spears reaguje na ślub po zignorowaniu zaproszenia

Odseparowana matka Britney Spears pogratulowała gwieździe popu Jej ślub z Samem Asgari Chociaż nie otrzymałem zaproszenia.

„Wyglądasz promiennie i bardzo szczęśliwie!” Lynn Spears Skomentuj post Britney na Instagramie Piątek pokazuje cztery zdjęcia z ceremonii w domu panny młodej w Thousand Oaks w Kalifornii.

„Twój ślub jest ślubem marzeń! A posiadanie go w domu sprawia, że ​​jest on tak emocjonalny i wyjątkowy!”, dodała Lynn. „Tak się cieszę z twojego powodu! Kocham cię!”

Britney, 40 lat, nie zaprosili 67-letnia Lynn lub jej ojciec Jamie Spears na ślubie w następny czwartek ich upadek O kontrowersyjnej opiece, która była Wygasła w listopadzie 2021 r. Po prawie 14 latach.

Jamie Lynn Spears, siostra piosenkarki „Toxic”, nie znalazła się na liście gości, chociaż jej bratu, Brianowi Spearsowi, udało się zdobyć zaproszenie. Jednak Brian nie uczestniczył.

W międzyczasie Asghari miał kilku członków swojej rodziny do oglądania, gdy wymieniał śluby z Britney, w tym jego trzy siostry.

Gwiazdy takie jak Madonna, Paris Hilton i Donatella Versace, którzy Zaprojektuj suknię ślubną Britneypomiędzy uczestnicy.

Britney Spears i Sam Asgari wymieniają przysięgi na ślubie.
„Tak”, Spears i młodsi powiedzieli w czwartek po prawie sześciu latach spędzonych razem.
Kevin Otajowski/Shutterstock

Zwycięzca Grammy i 28-letni Asghari zaczęli się spotykać pod koniec 2016 roku Spotkanie na grupie Z którego Teledysk „Spatter Party”. że oni zaręczyć się We wrześniu 2021 r.

Podobnie jak jego żona, Asgari w ostatnich latach krytykował rodzinę Spears, w szczególności 69-letni Jamie woła „całkowita suma”. w lutym 2021 r. za „próbę przejęcia kontroli” nad życiem Britney podczas pracy jako jej opiekunka.

Jimmy miał gwiazdę „Rozdroża” umieszczony pod opieką W lutym 2008 roku, po burzliwym okresie w jej życiu, który obejmował niesławny incydent z goleniem głowy i rozwód z jej drugim mężem, Kevinem Federlinem, z którym ma dwóch synów, Seana Prestona, obecnie 16-letniego i Jaydena Jamesa, który ma teraz 15 lat.

Przez następne 13 lat Jamie był odpowiedzialny za osobiste i medyczne decyzje swojej córki, a także za jej wielomilionowy majątek.

READ  Wendy Williams planuje podcast w pełnym rozkwicie, kolejka celebrytów
Britney Spears i Sam Asgari na weselu.
Lista gości weselnych była usiana gwiazdami, ale nie obejmowała rodziny Spears.
Kevin Otajowski/Shutterstock

Ale po Britney pozew w sądzie W czerwcu 2021 r. jej ojciec zmusił ją do wyjazdu w trasę i wysłał ją do ośrodka zdrowia psychicznego wbrew jej woli, sędzia z Los Angeles Jimmy został zawieszony w swojej roli we wrześniu przed regencją została całkowicie rozwiązana po niespełna dwóch miesiącach.

Lynn ze swojej strony nie odgrywała oficjalnej roli w skomplikowanym porozumieniu prawnym, ale Britney twierdziła w usuniętym poście na Instagramie w listopadzie 2021 roku, że jej matka była „Kto dał [Jamie] Pomysł” Więc.

Piosenkarka „Protected Too Much” powiedziała, że ​​chce pozwać swoją rodzinę za umożliwienie kontynuowania opieki tak długo pomimo jej obecności Wiele próśb o wolność na przestrzeni lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.