Maxim Chmerkovsky udostępnia kolejną aktualizację z Ukrainy

Według swojego przedstawiciela Chmerkovsky, który wyemigrował do Stanów Zjednoczonych z Ukrainy wraz z rodziną w latach 90., opublikował dwa nowe filmy na Instagramie Friday z Kijowa, gdzie obecnie pracuje nad programem reality show „UA Dance World”.

Chmerkowski zaczął pierwszą zwrotkę „Jestem tu, znowu jestem bezpieczny. Nie proszono nas o przeprowadzkę, po prostu postępuję zgodnie z instrukcjami. To wszystko, co mogę powiedzieć”. „Ale prawda jest taka, że ​​rozmawiam też z moimi przyjaciółmi, którzy są tutaj, Ukraińcami, i sytuacja jest po prostu przerażająca”.

„Ludzie są mobilizowani” na Ukrainie, dodał Chmerkowski. „Cały kraj jest wezwany do wojny. Mężczyźni, kobiety i chłopcy… podejdźcie, zdobądźcie broń i wyruszcie do obrony kraju”.

Chmerkowski również udostępnił wideo W czwartek na Instagramie, po rosyjskiej inwazji, w której powiedział, że chce wrócić do Stanów Zjednoczonych i zdał sobie sprawę, że ma na to sposób dzięki amerykańskiemu paszportowi.

„Zdaję sobie sprawę, że moi przyjaciele, którzy są tutaj, ich matki i ojcowie są tutaj, a starzy ludzie, którzy są tutaj, po prostu nie mogą uciec” – powiedział emocjonalnie Chmerovsky.

Zadebiutował z udanym cyklem ABC Dance Competition podczas drugiego sezonu w 2005 roku. Wygrał konkurs w 2014 roku, a także służył jako gościnny sędzia w następnym roku w sezonie 21.

Shmerovsky ożenił się z kolegą z DWTS, Petą Murgatroyd w 2017 roku. Rodzice ich 5-letniego syna Shay’a.

Według przedstawiciela Chmerovsky’ego Murgatroyd i syn pary nie są z nim na Ukrainie.

Późnym czwartek Murgatroyd opublikowała na swoim oficjalnym koncie na Instagramie, prosząc o „modlitwę” za męża.

„Zazwyczaj nie zamawiam tych rzeczy z mojej sieci społecznościowej, ale dzisiaj jest bardzo trudno, a kilka następnych będzie jeszcze trudniejszych” – napisała. „Mój ból jest przytłaczający i cierpię, ale wysłanie do niego twojego pozytywnego światła i twojej miłości będzie oznaczać dla mnie cały świat”.

READ  Oglądaj film Colina Farrella za darmo - Rolling Stone

Dodała, że ​​jej mąż jest obecnie „bezpieczny” i poprosiła ludzi, którzy czytają, aby „modlili się, aby wkrótce wrócił do domu”.

Dodała: „Dorastałam kochając ten kraj kilka razy i odwiedziłam ich w niezgłębionej sytuacji”.

Sandra Gonzalez z CNN przyczyniła się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *