Mercedes Iana Zieringa warty 100 000 dolarów rozbija się podczas ataku gangu motocyklowego, gdy kolega z „90210” mówi: „To potwór”

telewizja

Wrak wartego 100 000 dolarów mercedesa Iana Zieringa pokazano na nowych zdjęciach po tym, jak aktor został zaatakowany przez grupę motocyklistów w Los Angeles w sylwestra.

W niedzielę 59-letnia absolwentka „Beverly Hills, 90210” starła się z motocyklistą tuż przed tym, jak pozostali kierowcy ruszyli do ataku, podczas gdy 12-letnia córka Zieringa siedziała w samochodzie.

W rezultacie SUV GLE Zieringa miał rozbitą przednią szybę po stronie kierowcy, a lusterko boczne pasażera zostało rozbite na kawałki.

Brian Austin Green, współpracownik Zieringa z „Beverly Hills, 90210”, w swojej historii na Instagramie pochwalił się we wtorek, że aktor „zrobił swoje” i walczył z motocyklistami.

„Hej, w ogóle nie miałem okazji się tym zająć” – powiedział Green w nagraniu wideo. „Mój syn, Ian Ziering, wdał się w bójkę na pięści na Hollywood Boulevard z pięcioma facetami i, do cholery, pobił ich, a on to zrobił i zrobił, co chciał”.

Na nowych zdjęciach pokazano wrak wartego 100 000 dolarów mercedesa Iana Zieringa. Splashnews.com
Samochód miał rozbitą przednią szybę od strony kierowcy. Splashnews.com
Lusterko boczne pasażera również zostało rozbite na kawałki. Splashnews.com

„To bestia. Jest oczywiście niesamowicie sprawny. Nie sugerowałbym nikomu walki z ludźmi, zwłaszcza teraz, w takim klimacie” – kontynuował.

„Ale wiesz co? Wszystko poszło dobrze. 'Z, kocham cię bracie, jesteś potworem, dobrze ci z tym.'

Ziering starł się z kilkoma motocyklistami na Hollywood Blvd, kiedy wydawało się, że grupa zatrzymała się przed jego samochodem w ruchu ulicznym.

Według materiału uzyskanego przez TMZ, gwiazdor „Sharknado” podczas zawziętej konfrontacji był otoczony przez co najmniej czterech motocyklistów, zanim później widziano go, jak pocieszał swoją płaczącą córkę Mię.

W obszernym oświadczeniu wydanym po ataku Ziering ujawnił, że jemu i jego córce nic się nie stało.

Aktor został zaatakowany przez grupę motocyklistów w Los Angeles w sylwestrową noc. TMZ
Podczas gorącej konfrontacji gwiazdę „Sharknado” otaczało co najmniej czterech motocyklistów. TMZ
Podczas ataku 12-letnia córka Zieringa znajdowała się w SUV-ie GLE. Splashnews.com
Bliższe spojrzenie na rozbitą przednią szybę samochodu Zieringa. Splashnews.com

Więcej informacji z Page Six, który tak lubisz…

READ  Brytyjska para królewska wyrusza na wycieczkę po Karaibach po proteście w Belize

„Kiedy utknąłem w korku, jeden z pasażerów agresywnie podszedł do mojego pojazdu, co doprowadziło do niepokojącej konfrontacji. Próbując ocenić jakiekolwiek uszkodzenia, wysiadłem z pojazdu. „To zachowanie niestety przerodziło się w fizyczną sprzeczkę, którą podjąłem, aby chronić siebie” – dodał.

„Z radością mogę poinformować, że ani moja córka, ani ja nie odnieśliśmy żadnych obrażeń, ale ten incydent wzbudził we mnie głębokie zaniepokojenie rosnącą bezczelnością tych grup, które zakłócają bezpieczeństwo i pokój publiczny”.

Od tego czasu Ziering zabrał głos, ujawniając, że jemu i jego córce nic się nie stało. Obrazy Getty’ego

Kontynuował: „Ta sytuacja uwypukla szerszy problem zamieszek na naszych ulicach i potrzebę skutecznych reakcji organów ścigania na takie zachowanie.

„Jako obywatel i ojciec uważam za niedopuszczalne, aby grupy morskie angażowały się w tego typu zachowania, powodując strach i chaos, podczas gdy reakcja władz wydaje się niewystarczająca”.

„Zawsze byłem zwolennikiem przeciwstawiania się zastraszaniu i niewłaściwemu postępowaniu, a ten incydent utwierdza mnie w przekonaniu o znaczeniu bezpieczeństwa osobistego i społecznego” – dodał częściowo Ziering.
Załaduj więcej…https://pagesix.com/2024/01/03/entertainment/ian-zierings-100k-mercedes-wrecked-in-biker-gang-attack-as-90210-castmate-speaks-out-hes-a-monster/ ?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *