Miles Garrett mówi, że był pod wrażeniem i nie był zaskoczony występem Bakera Mayfielda

Dobre zdjęcia

Bakera MayfieldaJego kadencja w Cleveland nie zakończyła się dobrze, ale jeden z jego byłych kolegów z drużyny kibicował mu po jego imponującym powrocie w czwartek wieczorem.

Defensywna końcówka Browna Milesa GarrettaOn, który grał z Mayfieldem przez cztery lata w Cleveland, powiedział, że w czwartek wieczorem poszedł spać z Mayfield’s Rams przegrywającymi 16-3, ale nie miał wątpliwości, że Mayfield może przywrócić Rams, które wygrał 17-16. Jeźdźcy.

„Nie zamierzam kłamać, nie widziałem połowy” – powiedział Garrett Dziennik Akron Beacon. „Pod koniec trzeciej poszedłem spać. Byłem jak, [16-3], nowy zespół, może dostanie je w przyszłym tygodniu. Poszedłem spać i się obudziłem. Zanim poszedłem spać, byłem ze sobą [physical therapist] John, powiedziałem: „Może powinieneś się obudzić. Jest szansa, że ​​sprowadzi je z powrotem. Daj mi znać rano. Obudziłem się i czekał na mnie sms typu „Nie uwierzysz”. Mówię, że tak, robię.

Garrett powiedział, że oglądał powrót rano i był pod wrażeniem tego, co zrobił Mayfield.

— To znaczy, było [impressive]” powiedział Garrett. „I wracając, aby na to spojrzeć, wrzucał tam trochę monet, aby gracze mogli wejść na początku gry, dopóki nie kliknęło. Więc teraz nie mam nic przeciwko facetowi. Życzę mu powodzenia gdziekolwiek jest.

Mayfield zostaje wolnym agentem w marcu i nikt nie wie, gdzie będzie grał w przyszłym roku, ale jego trzeci zespół zaczyna się dobrze i zrobił wrażenie na jego kolegach z pierwszego zespołu.

READ  Po kontuzji Neymara Richarlison strzelił gola dla Brazylii na mundialu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *