Miotacz Phillies, Michael Lorenzen, rzuca no-hitter przeciwko Nationals

PHILADELPHIA — Michael Lorenzen rzucił 14. uderzeniem w historii Philadelphia Phillies, oszałamiającym występem w zaledwie drugim starcie ze swoją drużyną pierwszego roku, która pokonała Washington Nationals 7-0 w środę wieczorem.

Lorenzen, lat 31, wybił pięć, przeszedł cztery i poprawił wynik na 2: 0, odkąd został pozyskany z Detroit w ostatecznym terminie wymiany dla juniora. Jego 124 rzuty – najwięcej w jego karierze – to najwięcej spośród wszystkich graczy w meczu w tym sezonie i najwięcej w jednym meczu od 131 rzutów Mike’a Fiersa w 2019 roku.

Lorenzen przeszedł na emeryturę Lyn Thomas na ziemi, aby otworzyć dziewiąty i uderzyć Joeya Menesesa. Tłum liczący 30 406 osób eksplodował, gdy Lorenzen wycofał Dominica Smitha na locie, kończąc swoje pierwsze przyłożenie w karierze w 2 godziny i 9 minut. Lorenzen uchylił kapelusza, a jego koledzy z drużyny zorganizowali mu szalone świętowanie przy talerzu.

„Nie rozświetliłem świata tą grą”, powiedział Lorenzen. „Kiedy rzucasz, piłki mogą lądować w różnych miejscach. Po prostu miałem dzisiaj łaskę Bożą”.

Matka Lorenzena, Cheryl, i żona Cassie płakały na trybunach podczas finału, gdy Cassie trzymała ich córeczkę, June.

„To było niewiarygodne. Wyjście dla siódmego, ósmego, dziewiątego faceta, tych cheerleaderek. Nigdy nie byłem częścią organizacji, w której cheerleaderki są częścią zespołu” – powiedział Lorenzen. „I dali mi ten impuls, którego potrzebowałem… Jeśli czujesz się zmęczony, w ogóle nie poczujesz tego przed tymi fanami”.

Od otwarcia w 2004 roku, Citizens Bank Park widział tylko jeden rzut Phillies przed środą: Roy Halladay po sezonie 2010.

Lorenzen udowodnił, że może odegrać kluczową rolę w doprowadzeniu Phillies z powrotem do postseason.

READ  Quinn Ewers, Arch Manning zostaje zatrudniony do rywalizacji o posadę rozgrywającego w Teksasie

Phillies pozyskali praworęcznego, aby ustabilizować swoją rotację, gdy obrońcy tytułu mistrza kraju walczyli z Giants San Francisco o pierwsze miejsce.

Lorenzen przesunął liczbę rzutów do punktu, w którym było wątpliwe, czy trener Rob Thompson pozwoli mu dokończyć mecz. Ale trzymał piłkę i został pierwszym miotaczem Phillies, który rzucił bez uderzenia od czasu Cole’a Hamelsa 25 lipca 2015 r. Przeciwko Chicago Cubs. Hummels, który rzucił w tym meczu 129 rzutów, przeszedł na emeryturę w zeszłym tygodniu.

„Szczerze mówiąc, byłem bardzo zły na siebie przez pierwsze dwie inningsy, były to długie wybiegania, męskie spacery. I wiedziałem, że po prostu rujnuję swoje szanse na zagłębienie się w tę grę” – powiedział Lorenzen. „Na szczęście, [Thomson] Odciągnął mnie na bok i zapytał, jak się czuję. Powiedziałem: „Czuję się dobrze, na zewnątrz jest miło i fajnie”… po prostu próbowałem kupić więcej ról, a on mi to dał. Nawet czapki z głów przed nim”.

Nationals weszli w środę z najdłuższą aktywną passą ze wszystkich serii bez kontuzji; Ich ostatnim meczem przeciwko nim, kiedy byli na Montreal Expos, był doskonały mecz Davida Kuhna z New York Yankees 18 lipca 1999 roku. Klub nie odniósł takiego sukcesu od czasu przeprowadzki do Waszyngtonu w 2005 roku.

Lorenzen, All-Star w tym sezonie z Tygrysami, w swoim debiucie w Phillies w zeszłym tygodniu rzucił najwięcej w sezonie ośmiu inningsów w dwóch rundach i jest czwartym miotaczem w ciągu ostatnich 30 sezonów, który rzucił no-hitter nad swoimi pierwszymi dwoma pory roku. Gry stworzone na potrzeby franczyzy.

Lorenzen spędził większość swojej kariery jako pomocnik dla Cincinnati Reds, ale przez ostatnie dwa sezony występował wyłącznie jako starter dla Tigers i Los Angeles Angels.

READ  LeBron James dołącza do Michaela Jordana z kolejnym 40-punktowym dorobkiem

Przed środą poprzedni rekord Lorenzena pod względem rzutów miał miejsce w meczu 107, 29 kwietnia 2015 r., przeciwko Milwaukee Brewers.

Był to drugi pałkarz złapany przez JT Realmuto w jego karierze. Był także za daniem bez uderzenia Edinsonem Vólquezem 3 czerwca 2017 r. Z Marlins.

No-hitter zajął czwarte miejsce w głównych rozgrywkach sezonu. Frapper Valdez z Houston rzucił jedną bramkę przeciwko Cleveland 1 sierpnia. Domingo German, prawy obrońca New York Yankees, rozegrał perfekcyjny mecz w Oakland 28 czerwca, a Matt Manning z Detroit, Alex Lang i Jason Foley rzucili mecz kolegialny przeciwko Toronto w lipcu. 8.

ESPN Stats & Information i The Associated Press przyczyniły się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *