MLB Lockdown: Aktualizacje na żywo, gdy MLBPA i właściciele kontynuują negocjacje przed terminem ligi

Zamknięcie narzucone przez właściciela Major League Baseball grozi zaryzykowaniem sezonu zasadniczego. Poniedziałek wyznacza sam termin ligi, kiedy nowy układ zbiorowy musi zostać osiągnięty przed odwołaniem meczów sezonu zasadniczego. Będzie to pierwszy raz od 27 lat, kiedy rozgrywka w sezonie zasadniczym została wstrzymana. (Sezon 2020 został zmieniony z powodu pandemii.)

Podczas poniedziałkowego spotkania MLB poinformował MLBPA, że jest skłonny opuścić mecze przez miesiąc i przyjął bardziej groźny ton, Raporty Evan Drelish z The Athletic. Na początku tego miesiąca komisarz Rob Manfred powiedział, że brakujące mecze będą „katastrofalnym wynikiem” dla sportu, słowa, które pozostały puste przez ostatnie tygodnie. Obie strony rozpoczęły swoje spotkania o godzinie 10 rano ET w poniedziałek w Jupiter na Florydzie i nadal trwają w nocy. Manfred powiedział grupie dziennikarzy na stronie, że są „pracuj nad tym” Niedługo po tym gracze spotkali się o 18:00 czasu wschodniego.

Około 20:35 czasu wschodniego ze strony właściciela wysłano przedstawiciela na spotkanie z graczami. Uważa się, że będzie to szóste oddzielne spotkanie obu stron w poniedziałek. Reportaż Ivana Drillica z The Athletic Wskazuje, że nastąpił krok w kierunku zawarcia umowy. Według raportu właściciele oferowali graczom dwie opcje:

1. Czternaście drużyn play-off, z minimalną pensją około 700 000 $ i około 40 milionami $ w puli bonusowej, podzielonej między najlepszych graczy przed ocenianiem.

2. Dwanaście play-offów, z minimalną pensją około 675.000 $ i około 20 milionami $ premii wstępnej.

Obie strony mogą kontynuować negocjacje we wtorek i uniknąć przesuwania dnia otwarcia pomimo ligowego terminu, Dodaje Jeffa Bassana z ESPN.

CBS Sports udostępniło tutaj harmonogram zamknięcia, ale krótka wersja jest taka, że ​​właściciele ustawiają blokady po wygaśnięciu poprzedniego CBA. Nie byli do tego zobowiązani, ale zostało to opisane jako manewr obronny. Następnie liga czekała ponad sześć tygodni na przedstawienie swojej pierwszej propozycji. Obie strony przeprowadziły od tego czasu szereg osobistych negocjacji, z kilkoma ważnymi kwestiami spornymi, w tym konkurencyjnym podatkiem kredytowym; Przychody z podziału podziału graczy kwalifikujących się do trybu Super Two w ocenianiu; Minimalne wynagrodzenie okresowe.

READ  Chiefs kontuzje przeciwko szarżującym Poniedziałek: Patrick Mahomes mówi, że jego ręka jest „dobra”

CBS Sports zapewnia aktualne informacje o poniedziałkowych negocjacjach. Znajdziesz je poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *