Młody Mazzino zagra Jessego w drugim sezonie serialu HBO – ostateczny termin

Młody Mazzino, nominowany do nagrody Emmy za wybitną rolę w filmie… mięsoDołącz do zespołu HBO Ostatni z nas. Jest to jeden z trzech głównych dodatków do nadchodzącego drugiego sezonu postapokaliptycznego dramatu, opartego na grze wideo o tym samym tytule opracowanej przez Naughty Dog na PlayStation. W serialu, będącym koprodukcją HBO i Sony Pictures Television, do obsady dołączyła niedawno Kaitlyn Dever.

Mazzino wcieli się w Jessego, filara swojej społeczności, który przedkłada potrzeby wszystkich nad własne, czasami za wysoką cenę. W Ostatni z nas, część druga W grze, na której oparty jest drugi sezon serialu, Jessego gra Steven Chang. Dever gra inną postać z Ostatni z nas Kontynuacja gry, Abby.

„Young to jeden z tych rzadkich aktorów, któremu od razu nie można zaprzeczyć, gdy go zobaczysz” – powiedzieli Craig Mazin i Neil Druckman. Ostatni z nasWspółtwórcy, scenarzyści, producenci wykonawczy i reżyserzy. „Jesteśmy szczęśliwi, że go mamy i nie możemy się doczekać, aż widzowie zobaczą Younga błyszczącego w naszym programie”.

Ostatni z nasAkcja rozgrywa się dwadzieścia lat po zagładzie współczesnej cywilizacji. Joel (Pedro Pascal), zatwardziały, zostaje wynajęty do przemycenia 14-letniej Ellie (Bella Ramsay) z uciążliwej strefy kwarantanny. To, co zaczyna się jako mała praca, szybko staje się brutalną i rozdzierającą serce podróżą, podczas której muszą przemierzać Stany Zjednoczone i polegać na sobie nawzajem, aby przetrwać.

W obsadzie pierwszego sezonu, który kręcono w Calgary w Albercie, znaleźli się także Gabriel Luna jako Tommy, Anna Torv jako Tess, Nico Parker jako Sarah, Murray Bartlett jako Frank, Nick Offerman jako Bill i Melanie Lynskey jako Kathleen. Reid jako Riley , Merle Dandridge jako Marilyn, Jeffrey Pierce jako Perry, Lamar Johnson jako Henry, Kevon Woodard jako Sam, Graham Greene jako Marlon, Eileen Miles jako Florence, Ashley Johnson jako Anna i Troy Baker jako James.

READ  Aktor z Hongkongu Kenneth Tsang umiera w hotelu poddanym kwarantannie

Jak ujawniono w marcu w Deadline, drugi sezon będzie kręcony w Vancouver i będzie stanowić ważną część historii Ostatni z nas, część druga Akcja gry wideo rozgrywa się na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku. Produkcja ma się rozpocząć w lutym.

Ostatni z nas Napisane i wykonane przez Mazena i Druckmanna. Caroline Strauss, Evan Wells, Asad Qizilbash, Carter Swan i Rose Lamm są także producentami wykonawczymi.

Wraz z zakończeniem części poświęconej sztuce kreatywnej w ramach gali wręczenia nagród Emmy 2023, Ostatni z nas Znalazła się na szczycie listy zwycięzców z ośmioma nagrodami, w tym gościnną aktorką w serialu dramatycznym dla Offermana i Reeda.

Oprócz mięso, Mazino ma na swoim koncie gościnne występy m.in Syn marnotrawny, błękitnokrwisty I Ślepy punkt. Reprezentują go UTA, M88 i Jackoway Austen Tyerman.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *