Morgan Wallen został aresztowany pod zarzutem przestępstwa w Nashville po tym, jak rzekomo zrzucił krzesło z dachu baru

Gwiazda muzyki country Morgan Wallen została aresztowana pod zarzutem przestępstwa po zrzuceniu krzesła z dachu baru w Nashville w niedzielę wieczorem – podała policja.

Departament Policji Metro Nashville powiedział, że 30-letniemu Wallenowi postawiono trzy zarzuty lekkomyślnego narażenia na niebezpieczeństwo i jeden zarzut zakłócania porządku po incydencie w sześciopiętrowej restauracji Chef's prowadzonej przez artystę country Erica Churcha w centrum Nashville. Policja podała, że ​​w Udostępnianie w mediach społecznościowych że Whalen rzucił krzesło z najwyższego piętra restauracji Chief's, które wylądowało na Broadwayu – w pobliżu dwóch funkcjonariuszy.

Gwiazda muzyki country Morgan Wallen został aresztowany w niedzielę wieczorem pod zarzutem przestępstwa po tym, jak rzekomo zrzucił krzesło z dachu baru.

Departament Policji Metro Nashville


Jego prawnik Worrick Robinson potwierdził aresztowanie, przekazując CBS News w oświadczeniu, że piosenkarz współpracuje z władzami.

Kaucję Wallena ustalono na 15 250 dolarów. Ma stawić się przed sądem 3 maja. Do jego aresztowania doszło w piątek, gdy na stadionie Lucas Oil w Indianapolis rozpoczyna się trasa koncertowa One Night At A Time. Będzie w Nashville na swoim koncercie w dniach 2-4 maja.

W niedzielę jego koledzy, gwiazdy muzyki country, świętowali zwycięstwo o godz Nagrody telewizyjne za muzykę country W Austin w Teksasie. Teledysk Wallena do „Last Night” był nominowany do nagrody Male Video of the Year, ale przegrał Jelly Roll, twórczyni teledysku „Need a Favor”. Zamiast tego wygrał.

Obejrzyj występ Morgana Wallena „98 Braves” podczas gali Billboard Music Awards 2023 w Truist Park w Atlancie w stanie Georgia.

Derek White/Penske Media za pośrednictwem Getty Images


READ  Scenarzyści strajkują, gdy członkowie WGA ratyfikują nowy kontrakt ze studiem – ostateczny termin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *