Mówi się, że Apple ocenia próbki wyświetlacza BOE OLED dla iPhone’a 14


AppleInsider jest wspierany przez swoich odbiorców i możesz zarabiać prowizję jako Partner Amazon i Partner Afiliacyjny od kwalifikujących się zakupów. Te partnerstwa afiliacyjne nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne.

Po utracie milionów iPhone 14 Zamówienia na ekrany OLED z powodu nieautoryzowanych zmian w produkcji, mówi się, że BOE dostarcza nowe próbki do Apple.

Doniesiono o pierwszym Banku Anglii problemy produkcyjne W lutym 2022 r. ujawniono, że cała ich produkcja zostanie wstrzymana. W końcu powiedziano, że to dlatego, że złapane jabłko Bank Anglii zmienia wygląd ekranu.

W szczególności mówi się, że BOE „rozszerzył szerokość obwodu tranzystora cienkowarstwowego” stosowanego w płytach w zamówieniach na iPhone’a 13. Nie jest jasne, dlaczego zrobiono to bez wiedzy Apple, ale okazuje się, że zmieniono projekt, co wydaje się oznaczać, że BOE straci miliony zamówień.

według ElektrycznośćJednak Apple będzie .w tym tygodniu Rozpocznij ewaluację próbek iPhone’a 14 OLED firmy BOE. Niezidentyfikowane źródła twierdzą, że Bank Anglii ma nadzieję, że w ciągu miesiąca otrzyma decyzję od Apple.

Jeśli Apple zdecyduje się na BOE, oczekuje się, że producent rozpocznie masową produkcję w lipcu i sierpniu. Elektryczność Mówi, że jego panele są rozważane dla podstawowego iPhone’a 14, a nie modeli Pro.

Wcześniej Elec udowodnił, że ma przyzwoite źródła informacji w łańcuchu dostaw Apple. Jednak jej późniejsze wyniki dotyczące konkretnych wniosków są słabsze.

READ  Marvel's Spider-Man Remastered zadebiutuje na PC w sierpniu, Miles Morales tej jesieni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.