Mówi się, że Deshaun Watson spotka się z Brownem we wtorek

Obrazy Getty

Baker Mayfield może być zdenerwowany.

Cleveland Browns mają wystarczające zainteresowanie rozgrywającym z Teksasu Deshaun Watson na spotkanie z nim. Według wielu raportów, Brown zasiądzie z Watsonem we wtorek w Houston.

Wtorek będzie pracowitym dniem dla Watsona, ponieważ ma zostać przesłuchany przez adwokata Tony’ego Busby’ego w toczącym się postępowaniu cywilnym przeciwko Watsonowi. Dzisiaj pojawiły się informacje o pierwszym pozwie wniesionym przeciwko Watsonowi od 52 tygodni.

Pomimo zbliżającego się depozytu Watson spotkał się w poniedziałek ze Świętymi i Panterami, również w Houston. Niektórzy powiedzieliby, że jego pełna koncentracja powinna być poświęcona przygotowaniu do uzyskania stopnia naukowego. To będzie niezrównane przeżycie. A jeśli coś pójdzie nie tak, zainteresowane nim zespoły mogą mieć inne pomysły.

Jak wyjaśnił w poniedziałek, co najmniej jeden zespół, który może być zainteresowany, zdaje sobie sprawę z potencjalnego znaczenia wtorkowych zeznań. Wszyscy powinni być uczciwi. Każdy powinien chcieć obejrzeć wideo i przeczytać wiele tekstów, w których Watson konfrontuje się z czymś, co może być nijakim przesłuchaniem Buzbee.

Niektórzy ludzie z Brownem również mogą być w kolejce do trudnych pytań. Mayfield jest obecnym debiutantem, ma kontrakt do 2022 roku i wraca do zdrowia po operacji na jego pogarszającym się ramieniu. Ma w pełni gwarantowaną pensję 18,8 miliona dolarów na 2022 rok. Gdyby Brown miał pochłonąć 35 milionów dolarów Mayfielda, prawdopodobnie chcieliby zrzucić pensję Mayfielda.

Możliwe miejsca docelowe w tym momencie teoretycznie obejmują kucyki – i prawdopodobnie inne drużyny, które spotkały się z Watsonem w poniedziałek, Saints and Panthers. Seattle może być również opcją.

Dzięki transakcji Watsona Teksas mógł zrzucić ponad 24 miliony dolarów w przestrzeni 2022 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *