Mówi się, że najnowszy składany wariant Samsunga pojawi się na rynku 10 sierpnia

Zgodnie z promocją Samsung zorganizuje nadchodzącą imprezę „Unpacked” 10 sierpnia Wyciekły obraz Evan Blass. Zdjęcie przedstawia datę wraz z rozmytym obrazem niezapowiedzianego składanego urządzenia Samsung Galaxy Z Flip 4, Wyciekły na początku tego miesiąca przez Blassa i 91 telefonów komórkowych.

Oczekuje się, że składany Galaxy Z Flip 4 będzie jednym z niewielu urządzeń zaprezentowanych podczas imprezy. Podobno ma też zostać wprowadzony nowy Galaxy Fold o nazwie Galaxy Fold 4 Wyciekły w maju. między nim a Galaxy Flip 4Wygląda na to, że składana oferta Samsunga nie przejdzie w tym roku żadnych poważnych zmian konstrukcyjnych.

Poza nowymi telefonami, doniesienia wskazują, że możemy zobaczyć także nową generację smartwatchy Samsunga, na którą składają się Galaxy Watch 5 i Galaxy Watch 5 Pro. Sprawia, że ​​ten inteligentny zegarek Wyciekły na początku tego miesiącaaby to potwierdzić Żaden z nich nie będzie miał pozycji butelki, która faktycznie się obraca Tym razem pozbywa się ulubionej przez fanów funkcji z poprzednich urządzeń Galaxy Watch.

Data 10 sierpnia na zbliżającą się premierę Samsunga była wcześniej wyciekł John Prosserktóry wskazał, że urządzenia trafią do sprzedaży 26 sierpnia.

READ  Powiedzieliśmy ci, żebyś nie pokładał nadziei w obchodach 25-lecia Parsona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.