Możliwy skrzydłowy WWE w sprawie Becky Lynch

Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna pojawi się w serii Survivor.

według PWInsiderBecky Lynch „zaplanowana jest na WWE Survivor Series w tę sobotę”, co stawia ją „na czele”, ponieważ została ujawniona jako piąty i ostatni członek zespołu WarGames Bianki Belair. Jak wspomniano wcześniej, w poniedziałek Belair ogłosiła, że ​​łączy siły Tajemniczy partner zostanie ujawniony w piątek na „WWE SmackDown”.Zaledwie 24 godziny przed historycznymi Igrzyskami Wojennymi Kobiet w Bostonie w stanie Massachusetts.

W raporcie dodano, że nie ma jeszcze informacji o możliwości powrotu Naomi, Charlotte Flair lub Sashy Banks do Survivor Series, aby dołączyć do zespołu Bianki. Wszystkie trzy kobiety były wyłączone z telewizji WWE od maja.

Ujawnienie Lyncha jako kolegi z drużyny Belaira miałoby sens z perspektywy fabuły, widząc, jak dwie kobiety ciepło obejmują się na „WWE Raw” po SummerSlam jako „Big Time Becks” Ogłosiła, że ​​ma rozdzielone ramię. W klipie widać również, jak Lynch przywraca swoją „męską” osobowość i zmienia się w sympatyczną postać, gdy komplementuje Belair za prowadzenie kobiecej dywizji WWE, przyznając, że EST prześcignęło ją w rywalizacji przez cały rok.

Poza tym był to Lynch Usunięcie WWE TV po tym, jak wpadł w zasadzkę Damage CTRL, zespół, z którym zmierzy się Belair & Co. Sobota. W związku z tym Lynch powraca, aby wyrównać rachunki z Bayley & Co. , dając jej cel w historii, aby dołączyć do zespołu Gier Wojennych Belaira.

wcześniej w poniedziałek Jak donosi Fightful Select Oczekiwano, że Lynch będzie piątym członkiem drużyny WarGames Team Bianca.

Jeśli Lynch przyprowadzi ją z powrotem na „WWE SmackDown” w ten piątek, może to oznaczać, że od teraz zostanie przydzielona do Brand Blue. Według licznych doniesień, Lynch vs. „SmackDown” Women’s Champion Ronda Rousey jest jednym z planów WWE na WrestleMania 39 w kwietniu.

READ  Christie zaoferuje Warholowi Marilyn Monroe za 200 milionów dolarów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *