Na Amazonie trwają prace nad spinoffem Boys, którego akcja rozgrywa się w Meksyku

Świat „The Boys” może wkrótce rozszerzyć się na Meksyk.

Według źródeł Amazon pracuje obecnie nad hiszpańskojęzycznym spinoffem popularnej serii o superbohaterach opartej na komiksach Gartha Ennisa i Daricka Robertsona, którego akcja będzie rozgrywać się w Meksyku. Dokładne szczegóły fabuły trzymane są w tajemnicy.

Podobnie jak „The Boys”, wyprodukowany zostanie przez Sony Pictures Television i Amazon MGM Studios. Źródła podają, że Gareth Dunnett Alcocer jest przywiązany do pisania. Dunnet-Alcocer napisał niedawno scenariusz do filmu DC „Blue Beetle” z Xolo Maridueñą w roli głównej. Twórca „Chłopców”, Eric Kripke, będzie producentem wykonawczym za pośrednictwem Kripke Enterprises wraz z Sethem Rogenem, Evanem Goldbergiem i Jamesem Weaverem z Point Grey Pictures oraz Nealem H. Moritzem i Pavunem Shetty z Original Film. Źródła podają również, że Diego Luna i Gael Garcia Bernal będą producentami wykonawczymi pod szyldem La Corriente del Golfo, chociaż umowy dotyczące serialu wciąż są w toku.

Jeśli projekt zostanie zrealizowany, będzie to trzeci po Mothership serial osadzony w świecie „The Boys”, którego czwarty sezon ma zostać wyemitowany w 2024 r. Prime Video uruchomiło niedawno pierwszy sezon „Gen V”. Akcja filmu rozgrywa się w szkole superbohaterów prowadzonej przez Vought International. Program miał premierę 29 września, a w październiku został przedłużony na drugi sezon.

Wcześniej Prime Video wyemitowało animowaną antologię „The Boys Presents: Diabolical”, która zawierała osiem odrębnych historii, w których kilku aktorów z „The Boys” ponownie wcieliło się w swoje role w obsadzie głosowej.

Będzie to także najnowsza próba Amazona w zakresie produkcji w języku lokalnym, mająca na celu poszerzenie uniwersum jednego ze swoich programów przesyłanych strumieniowo. Amazon przygotowuje obecnie takie spin-offy swojego wysokobudżetowego serialu szpiegowskiego „Cytadela”, obejmujące seriale rozgrywające się w Indiach, Włoszech i za granicą.

READ  „The Rachael Ray Show” został odwołany po 17 sezonach – Deadline

„The Boys” okazał się jak dotąd jednym z najpopularniejszych oryginałów Amazona. Od czasu premiery serialu w 2019 r. zajmuje wysokie miejsca na listach przebojów transmisji strumieniowej Nielsena za każdym razem, gdy emitowane są nowe odcinki. Serial otrzymał także dotychczas osiem nominacji do nagrody Emmy, w tym nominację do nagrody dla najlepszego serialu dramatycznego w 2021 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *