Na nagraniu widać, jak Richard Dreyfus przymierza 5 sukienek przed kampanią antytranspłciową

Ekskluzywny

Ryszarda Dreyfusa

Przymierzyłam 5 różnych sukienek

…przed walką z trans

Ryszarda DreyfusaNajwyraźniej transfobiczna tyrada była zamierzona – ponieważ facet był w sklepie tuż przed wejściem na scenę i przymierzał sukienki… i dostaliśmy wideo.

TMZ uzyskało materiał z monitoringu z końca maja… pokazujący, jak Richardowi pomagało kilku pracowników Worthy Girl Consignment w Beverly w stanie Massachusetts, gdzie później wszedł na scenę i poczynił szereg kontrowersyjnych uwag, w tym pod adresem osób transpłciowych.

Jak widać, pracownicy pomagają zdobywcy Oscara przymierzyć 5 różnych kreacji… gdy ten uśmiecha się i śmieje z osobami w sklepie, zanim ostatecznie wybiera jedną.

Powiedziano nam, że Richard pozostał w sklepie konsygnacyjnym przez około 30 minut, aż w końcu zdecydował się na niebieską sukienkę w kwiaty, którą miał na sobie na scenie – która według naszych źródeł pochodzi od marki Torrid w dużych rozmiarach i kosztuje 20,99 dolarów.

Jak już informowaliśmy… aktor podjął działania Kontrowersyjny wygląd w Cabot Theatre w późniejszy sobotni wieczór… gdzie wystąpił we wspomnianej sukience, po czym rozpoczął tyradę na temat społeczności transpłciowej – wśród innych podburzających stwierdzeń.

Teraz Worthy Girl Consignment jest bardzo wściekła… po tym, jak jedna z pracownic powiedziała nam, że słowa aktora obraziły ich głównych klientów – społeczność LGBTQ+, czym są zszokowani.

Pracownik dodaje, że myślał, że RD to po prostu uroczy, mały staruszek przymierzający sukienki – i nigdy nie mogli się domyślić, że coś takiego planował.

To ciekawe… Ze wszystkich sklepów w Beverly Richard wybrał Worthy Girl Consignment… ponieważ firma dała jasno do zrozumienia, że ​​wspiera społeczność LGBTQ+, wieszając flagę dumy na witrynie swojego sklepu.

Nie jest jasne, czy Richard zdawał sobie wówczas sprawę z ironii. W każdym razie powiedziano nam, że sklep zarabia na kontrowersjach w szczytnym celu, projektując koszulkę z dumą nawiązującą do incydentu, a dochód trafia do stowarzyszenia North Shore Alliance na rzecz młodzieży GLBTQ+.

Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami Richarda… jak dotąd bez odpowiedzi.
READ  ViacomCBS ogłasza nową nazwę firmy: Paramount

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *