Nadchodząca funkcja edycji Twittera może śledzić historię tweetów

Według inżyniera wstecznego Jane Manchun Wong edytowanie tweeta za pomocą przycisku następnej edycji na Twitterze może pozostawić cyfrowy ślad w historii tweetów. w ĆwierkaćManchun Wong wyjaśnia, że ​​funkcja edycji wydaje się mieć „niezmienną” jakość, co oznacza, że ​​Twitter może utworzyć zupełnie nowy tweet, gdy jest edytowany, zachowując poprzednie wersje tego tweeta.

„Podejście Twittera do edycji tweetów wydaje się być niezmienne, ponieważ zamiast zmieniać tekst tweeta w tym samym tweecie (ten sam identyfikator), odtwarza nowy tweet ze zmodyfikowaną treścią, wraz z listą poprzednich starych tweetów, ” mówi Manchun Wong.

Jak Manchun Wong UwagiNie jest jasne, jak będzie wyglądać historia edycji tweetów użytkowników ani czy w ogóle się pojawi. Ale jeśli Twitter zdecyduje się upublicznić historię tweetów, może to być sposób na rozwianie obaw związanych z potencjalnym nadużyciem tej funkcji, ponieważ niektórzy krytycy uważają, że można ją wykorzystać w Zmień rejestr publiczny i wprowadzać użytkowników w błąd.

Badacz w aplikacji Alessandro Palozzi również tweetnij to To, co wygląda na zrzuty ekranu nowej funkcji, dające nam wgląd w to, jak może wyglądać przycisk edycji, gdy jest dostępny na Twitterze. Na jednym zrzucie Paluzzi pokazuje, jak opcja „Edytuj tweet” może pojawić się w menu z trzema kropkami po prawej stronie tweetów.

wybór przycisku Prowadzi do ekranu, który wygląda jak normalny edytor tweetów, z wyjątkiem tego, że jest wstępnie wypełniony tekstem tweeta i mówi „odśwież” w prawym dolnym rogu zamiast „tweet”. Jednak zrzuty ekranu Paluzzi nie pokazują opcji przeglądania historii edycji tweeta.

READ  Raport stwierdza, że ​​Amazon wykorzystuje dane z inteligentnych głośników Alexa do wyświetlania ukierunkowanych reklam

Twitter musi jeszcze potwierdzić istnienie narzędzia do śledzenia historii tweetów. „W tej chwili nie ma nic innego do podzielenia się poza tym, co w tym jest Tweetuj z TwitterComms a to jest Tweetuj od @JaySullivanRzeczniczka Twittera Anna Houpach powiedziała w oświadczeniu przesłanym e-mailem na adres krawędź.

Twitter po raz pierwszy ogłosił, że pracuje nad potrzebnym przyciskiem edycji Wcześniej w tym miesiącu, po widocznie Żartuję z funkcji w Prima Aprilis. Ale przed oficjalnym potwierdzeniem z Twittera, dyrektor generalny Tesli Elon Musk Sonda jego zwolenników za pomocą przycisku edycji Po ujawnieniu Kupno 9,2 proc. udziałów w Twitterze, aby stać się największym pojedynczym współtwórcą Twittera. Od tamtej pory trwa wir wydarzeń, z Piżmo łączy I Opuść tablicę Twitterai wtedy Oferta kupna całej firmy. Współtwórcy Twittera obecnie Próba uniemożliwienia zakupu piżma metodą toksycznych tabletek antykoncepcyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.