Najlepsze gry w czasach PlayStation w sprzedaży na PS4 i PS5

Racthet Patrząc na miasto w Racthet Clank: Rift Apart.

zrzut ekranu: Sony

Jeśli jesteś zaledwie Kupujący Drut duchaI Pętla śmierci, czy jakakolwiek inna duża gra na PlayStation, przepraszam. Prawdopodobnie dzisiaj można byłoby kupić go dużo taniej, ponieważ rozpoczyna się wielka wiosenna wyprzedaż PlayStation.

ogłoszone wczoraj W poście na bloguCoroczna wyprzedaż „Dni gry” PlayStation trwa od teraz do 9 czerwca Urządzenia dostępne przez PlayStation Direct, w tym tańsze kontrolery AF DualSense. Ale głównym celem sprzedaży są gry. wybierać:

  • Qena: Most duszsamodzielna platforma ruchu, która zwykle kosztuje 40 USD, kosztuje 26 USD.
  • królowa czarownicte lata Powszechnie uznana ekspansja W przypadku Destiny 2 cena spadła z 40 do 26 USD.
  • Teraz funkcjonalny Film Cyberpunk 2077 Za 25 dolarów.
  • Zdecydowanie muszę się podłączyć Miasta: Skylines, obecnie dostępny w cenie latte 8 USD. (Budowniczy miasta jest również częścią biblioteki PS Now.)
  • Wersja nowej generacji Cuda Tiny Tinazwykle 70 USD, jest teraz tańszy niż wersje ostatniej generacji w cenie 55 USD.
  • strzelanka łupów Outridersktóry jest dostępny jako wersja demonstracyjna w PS Store, kosztuje 21 USD przed dużym rozszerzeniem w przyszłym miesiącu.
  • A na wypadek, gdybyś płonął z ciekawości, upadek Babilonujest uważany za globalny.Najgorsza gra na PS5Spadł z 60 USD do 39 USD.

Niektóre ekskluzywne gry PlayStation 5 są również dostępne. Szefem tutaj jest dwóch wciągających Simów, Drut duchów: Tokio I Pętla śmierci. Oba zostały wydane przez Bethesdę (obecnie studio należące do Microsoftu) i obecnie są „wyłącznie na konsole” na PlayStation 5 (możesz dostać oba na PC). Są one notowane odpowiednio po 30 i 24 USD, co oznacza spadek z 60 USD. Jest też Ratchet and Clank: Rift Apart— Jedna z gier nowej generacji, która zwiastuje nieunikniony trend cenowy w wysokości 70 USD — ale obecnie spadła do 40 USD.

Każdy zainteresowany może kupić nowsze wersje gier, w które grali wcześniej Uncharted: Dziedzictwo złodzieiPonowne wydanie dwóch ostatnich wersji na PS5 Anonimowy gry, które Nadal wygląda niesamowicie i jest łatwo dostępny Za pośrednictwem usług subskrypcji PlayStation za 30 USD.

Jednak Sony nie bloguje wyłącznie na każdym PS5. lekkość: plecyPrzebojowy roguelike roguelike, który pojawił się na PS5 rok temu w cenie naklejki 70 USD, wciąż kosztuje 70 USD.

READ  Cyberpunk 2077 spada do 5 USD tylko przez ograniczony czas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.