Nawet jeśli elitarni gracze Sacramento faktycznie wydają pieniądze, kim są gracze, którzy biorą ich pieniądze?

OakSacVegas A w dalszym ciągu obiecuje budować „listę płac na najwyższym poziomie” w ciągu najbliższych kilku lat, co rodzi kilka oczywistych pytań:

Czy ktoś powinien zaufać właścicielowi Johnowi Fisherowi? (Oczywiście, że nie, ale o tym wkrótce.)

Czy wolni agenci dołączą do listy A w przypadku tymczasowego pobytu w Sacramento, który będzie trwał od 2025 r. do co najmniej 2027 r.? (Jasne! Ale tylko jeśli brakuje im lepszych opcji.)

W styczniu prezes zespołu Dave Kaval powiedział: „Przewidujemy budżet na kwoty, które naszym zdaniem będą z wyższej półki” po przybyciu do Las Vegas. W poniedziałek powtórzył zamiary Grupy A w zakresie wydatków. „Planujemy zwiększyć nasze pensje przed przeprowadzką do Las Vegas, a kiedy już będziemy na nowym stadionie, planujemy otrzymywać pierwszorzędne pensje” – oznajmił Kaval w oświadczeniu. Sportowiec.

Osoba zaznajomiona z planami „A” powiedziała w styczniu, że zespół zamierza dysponować wynagrodzeniem w wysokości od 130 do 150 dolarów w okresie rozruchu przed przeprowadzką do Las Vegas, a następnie ponad 170 milionów dolarów po przeprowadzce do nowego stałego biura. czapka. stadion. Kaval odmówił wówczas potwierdzenia tych liczb.

To prawda, że ​​jakakolwiek poważna analiza tego, w jaki sposób Fisher zamierza podwoić obecną pensję zespołu wynoszącą 61 milionów dolarów, prawdopodobnie będzie stratą czasu. Jednak niektórzy gracze twierdzą, że mini-Pałac Triple-A w Sacramento byłby prawdopodobnie lepszy niż ogromne, zniszczone Oakland Coliseum. A więc, dla zabawy, zacznijmy uzupełniać Twój skład w OakSacVegas!

Zapolowy Chicago Cubs, Cody Bellinger, który mógł zrezygnować z kontraktu po tym sezonie, był jednym z kilku zawodników, którzy zadeklarowali swoją ograniczoną wiedzę na temat statusu A. Zapytany, czy rozważyłby dołączenie do włóczęgów Fishera, Bellinger roześmiał się i udzielił wykwalifikowanej odpowiedzi, opartej na w sprawie oświetlenia w parku zdrowia Sutter's Health Park w Sacramento, które według Kavala można zmodernizować.

READ  College wyniki piłkarskie, terminarz, top 25 rankingi NCAA, dzisiejsze mecze: Clemson, stan Floryda w akcji

„Jeśli światła są dobre” – powiedział Bellinger. „Daj mi dobre światło”.

Zapolowy Toronto Blue Jays, Justin Turner, weteran z 16-letnim stażem, który jest także potencjalnym wolnym agentem, postrzega doświadczenie w Sacramento jako potencjalne ulepszenie w porównaniu z tym w Oakland. Ale on też nie do końca słyszy wołanie syreny.

„Mogą grać przed większą liczbą widzów. Można byłoby poczuć lepszą atmosferę w baseballu” – powiedział Turner. „Czy znajdzie się w pierwszej dziesiątce? Oczywiście nie. Ale kto powiedział, że nie byłoby lepiej?

Turner ma rację. Pojemność Sutter Health Park wynosi 14 014 miejsc, w tym miejsca stałe, miejsca siedzące na trawniku i miejsca stojące. Średnia frekwencja na stadionie w ciągu ostatnich trzech sezonów wyniosła 8660, 9849 i 10276. W tym sezonie w siedmiu meczach jest to 6438. Kiedy zespół był bardziej konkurencyjny, liczby były wyższe.

„Klub nie może być gorszy. Klub przyjezdny nie może być gorszy. Frekwencja nie może być gorsza” – powiedział Turner. „I nawet jeśli frekwencja będzie niewielka, w mniejszym obiekcie nie będzie to wyglądać tak okropne jak w Koloseum, które jest ogromne”.


Ogłoszono, że na meczu Guardian-Athletics, który odbył się w niedzielę 31 marca, wzięło udział 4118 osób. (Jeff Chiu/Associated Press)

Jednakże budynki klubowe w Sutter Health Park znajdują się na boisku, a nie pod trybunami, z łatwym dostępem do boisk, jak ma to miejsce w każdym większym parku ligowym. Być może zwiedzanie obiektu jest w porządku dzięki pierwszemu bazowemu A, Ryanowi Nodzie. Noda, który jako junior grał w Sacramento, przedstawił listę potencjalnych problemów dla drużyny Wiadomości o rtęci z San Jose.

„Obawy? Boisko, szatnie, ziemianki, dach – upewnienie się, że wszystkie protokoły bezpieczeństwa i wszystko jest na równi. Ten obszar wymaga dużo pracy i zainwestowanych w niego dużo pieniędzy, aby był duży – miejsce w lidze.”

READ  Jak Lakers wykorzystują przewagę rzutów wolnych, aby pokonać Warriors

Nawet pierwszy bazowy Milwaukee Brewers, Rhys Hoskins, pochodzący z Sacramento, ma wątpliwości. Hoskins kocha swoje rodzinne miasto i wierzy, że mieszkańcy zjednoczą się wokół każdej drużyny, która zagra w tym mieście, nawet jeśli tylko tymczasowo. Jeśli jednak zrezygnuje pod koniec sezonu, nie spodziewaj się, że zadzwoni do swojego agenta Scotta Borasa i poprosi go, aby założył zielono-złoty strój.

„Zdecydowanie wziąłbym to pod uwagę, ponieważ pomysł gry u siebie zawsze był kuszący, ale brak obiektów najwyższej ligi i produktu oferowanego przez tę organizację nie jest czymś, czym chcę być” – powiedział Hoskins. część.”

Ale poczekaj, Reese, eskalacja jest nieunikniona! Tak przynajmniej twierdzi A.

Tak naprawdę historia Fishera mówi nam, że w takim przypadku jest mało prawdopodobne, aby angażował się w wydatki lewarowane i inwestował w zespół więcej, niż otrzymuje. Dopóki A nie dotrą do Vegas – jeśli dotrą do Vegas, jeśli zremisują w Vegas, jeśli, jeśli, jeśli – duża podwyżka pensji wydaje się nieco nieosiągalna.

To nie jest tak, że ich przychody w Sacramento eksplodują.

W ramach tej przeprowadzki rodzina A's zapoznała się z umową dotyczącą lokalnej telewizji z NBC Sports California. Sportowiec Ivan Drilić wcześniej informował, że zespół ma otrzymać znaczną część krajowego wynagrodzenia za prawa, które wynosi około 70 milionów dolarów rocznie.

Jednak liczba ta będzie mniejsza.

Przychody z dnia meczu mogłyby być większe, ale nie znacząco, biorąc pod uwagę małą pojemność Sutter Health Park. A może wcale nie dużo, gdy nowość przestanie działać. Dobrzy ludzie z Sacramento, przyzwyczajeni do płacenia cen biletów na Major League, mogą nie chcieć płacić cen Major League w zamian za kiepski produkt krótkoterminowy.

Fisher otrzyma swoją zwykłą część przychodów Central Baseball — a Sportico oszacowało, że łączna liczba krajowych umów medialnych, sponsoringu i towarów wyniesie Ponad 100 milionów dolarów. Otrzyma także większą część udziału w przychodach o wartości około 60 milionów dolarów, gdy zespół zakończy czteroletnią fazę i powróci do 100-procentowego udziału. Ale nawet jeśli Fisher zdecyduje się wydać część tych dodatkowych pieniędzy na swój skład, jak jego pensje mogą wzrosnąć do poziomu od 130 do 150 milionów dolarów w Sacramento, a następnie 170 milionów dolarów po przybyciu do Vegas?

READ  Dziewczyna Jo Burrow „nadal dumna” pomimo przegranej Super Bowl 2022

Przepłacając wolnym agentom? Akceptować złe kontrakty? Szalejesz z rozszerzeniami? Żadna z tych opcji nie miałaby większego sensu w przypadku franczyzy, która kiedyś szczyciła się swoją wydajnością. Co więcej, pomysł, że A's wyrośnie na poważnego zawodnika dowolnego czołowego wolnego agenta – od Juana Soto po Alexa Bregmana, Corbina Burnsa po Maxa Frieda – jest absolutnie absurdalny. Jeszcze mniej wolnych agentów będzie miało do wyboru 29 innych drużyn.

Druga część Moneyball, jeśli ktoś zechce ją napisać, powinna być zaskakująca.

Nie widzę wydatków A. Nie widzę, jak gracze zabierają swoje pieniądze. Po raz 1036 nie wiem, jak to się potoczy.

Sportowiec Andy McCullough przyczynił się do powstania tej historii.

(Zdjęcie Sutter's Health Garden w Sacramento, 4 kwietnia: Rich Pedroncelli/The Associated Press)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *