Nawias play-off NFL 2023, harmonogram: daty, godziny, telewizja, transmisje strumieniowe dla każdej rundy AFC i NFC po sezonie

Po weekendzie Super Wild Card, iz pewnością zgodnie ze swoją nazwą, runda dywizji jest ustawiona na nadchodzący weekend.

Kowboje są ostatnią drużyną, która zdobyła bilet do rundy dywizji i zrobili to w poniedziałek wieczorem, niszcząc Buccaneers. Zwycięstwo nad Tampa Bay zapewni teraz Cowboys wyjazd do San Francisco, gdzie zmierzą się z 49ers, którzy odpadli z playoffów w zeszłym sezonie.

W drugiej grze NFC Giants udają się do Filadelfii, aby zmierzyć się z drużyną Eagles, która pokonała ich już dwukrotnie w tym roku. Giants, Cowboys i Eagles są w rundzie dywizji, po raz pierwszy od NFC Central w 1997 roku. Dywizja wysłała trzy drużyny do drugiej rundy.

W AFC Patrick Mahomes i Chiefs rozegrają swój pierwszy mecz po sezonie w sobotę, kiedy będą gospodarzami Jaguars. Pojedynek wagi ciężkiej w AFC odbędzie się w niedzielę, kiedy Bills zmierzą się z Bengals. Obie drużyny miały zagrać ze sobą w 17. tygodniu, ale mecz został odwołany po strasznym incydencie, w wyniku którego Damar Hamlin doznał zawału serca w pierwszej kwarcie.

Hamlin jest teraz z powrotem w Buffalo, gdzie nadal wraca do zdrowia.

Mając to na uwadze, oto pełna recenzja Tabela sezonowa i wspornik.

Super weekend z dziką kartą

sobota, 14 stycznia

 • (2) 49ers 41-23 nad (7) Seahawkami. Seahawks trochę przestraszyli 49ers w dniu, w którym Seattle wyskoczyło na prowadzenie 17-16 po pierwszej połowie. Ale w drugiej połowie San Francisco dominowało i odłożyło mecz. Brock Birdie rzucił na 332 jardy, stając się pierwszym debiutantem w historii NFL, który zdobył łącznie cztery przyłożenia w meczu play-off. (Burdy zakończył z trzema podaniami przyłożenia i jednym szybkim wynikiem).
 • (4) Jaguary 31-30 powyżej (5) ładowarek. Jaguary dokonały jednego z największych powrotów w historii NFL i wygrały mecz. The Jacks przegrywali 27-0 na początku gry dzięki czterem przechwytom Trevora Lawrence’a, ale zebrali się i odnieśli zdenerwowane zwycięstwo, w dużej mierze dzięki Lawrence’owi, który rzucił cztery podania przyłożenia.
READ  Majowy raport cen konsumpcyjnych: bezpośrednie ogłoszenia

niedziela, 15 stycznia

 • (2) Rachunki 34-31 za (7) Delfiny. Dolphins podeszli do tego meczu jako największy przegrany w historii rundy z dziką kartą (+14). W końcu Bills byli w stanie uniknąć zdenerwowania dzięki Joshowi Allenowi (352 podania, trzy przyłożenia) i obronie, która zaowocowała kilkoma dużymi zagraniami, w tym dwoma stratami, czterema sackami i oblodzonym zatrzymaniem przy czwartej próbie. Do meczu jest tylko 14:30.
 • (6) Giganci 31-24 nad (3) Wikingami. Nowy Jork był w stanie rozładować emocje w Minnesocie dzięki historycznemu występowi Daniela Jonesa, pierwszego QB w historii playoffów NFL, który rzucił na co najmniej 300 i dwa przyłożenia, dodając co najmniej 70 jardów po ziemi. Jones nie tylko rzucił na 301 jardów, ale był także czołowym zawodnikiem w grze z 78 jardami na 17 prowadzących. Zwycięstwo nad Minnesotą było pierwszym zwycięstwem Giants w play-off od czasu pokonania Patriotów w Super Bowl XLVI w lutym 2012 roku.
 • (3) bengalski 24-17 nad (6) Krukami. Ravens utrzymywali Cincinnati na linach przez większą część tego meczu, ale Bengals byli w stanie uciec dzięki swojej obronie, która zakończyła się jedną z największych gier w postseasonowej historii NFL. Z Ravens na linii jednego jarda w Cincinnati, Tyler Hundley sfaulował, a Sam Hubbard odbił 98 jardów, zdobywając zwycięskie przyłożenie.

poniedziałek, 16 stycznia

 • (5) Wojownicy pasterzy 31-14 ponad (4) Korsarze. Kowboje zdominowali ten mecz od początku do końca, a głównym powodem, dla którego tak się stało, był Dak Prescott, który miał historycznie wielki wieczór. Cowboys QB rzucił na 305 jardów z pięcioma przyłożeniami (cztery podania, jedno w pośpiechu) i ustanowił rekord franczyzy. Jedynym zawodnikiem Cowboys, który miał problemy w meczu, był kicker Brett Maher, który stracił cztery dodatkowe punkty w rekordzie NFL. Kowboje muszą teraz zdecydować, czy zatrzymać go na niedzielny mecz w San Francisco.
READ  Apple, Samsung, Twelve South i nie tylko

runda dywizji

sobota, 21 stycznia

 • (4) Jaguary o (1) Chiefs (-8,5), 16:30 ET (NBC). Po tygodniu przerwy, Chiefs rozpoczną sezon posezonowy meczem z drużyną Jaguars, która faktycznie grała wcześniej w tym sezonie. W 10. tygodniu Chiefs pokonali Jacks 27-17, gdzie Kansas City zebrało się z prowadzenia 20-0, aby wygrać.
 • (6) Giganci (1) Orły (-7,5), 20:15 czasu wschodniego (Fox). Ci dwaj rywale z dywizji spotkają się po raz trzeci w tym sezonie, a Giganci mają nadzieję, że ten mecz zakończy się innym wynikiem niż dwa pierwsze, które wygrała Filadelfia. To był 25. raz w historii NFL, kiedy drużyna pokonała rywala z dywizji w sezonie zasadniczym, a następnie ponownie zmierzyła się z nimi w play-offach. Zespół wygrał 2: 0 w sezonie zasadniczym i wygrał 15 z 24, wygrywając 3 mecze.

niedziela, 22 stycznia

 • (3) Bengale o (2) Rachunki (-5), 15:00 ET (CBS). Mecz zostanie rozegrany dokładnie 20 dni po anulowaniu ich pierwotnego meczu z powodu sytuacji z udziałem Damara Hamlina. Ponieważ Hamlin wrócił teraz do domu w Buffalo, nie byłoby niespodzianką, gdyby pojawił się na meczu.
 • (5) Kowboje (2) w 49ers (-4), 18:30 ET (FOX). 49ers nie grali w tym roku z Cowboys, ale te dwie drużyny spotkały się w meczu play-off w styczniu, który zakończył się remisem. Zwycięstwo 49ers 23-17 dziką kartą w zeszłym sezonie nie było rozstrzygnięte, dopóki Cowboys nie ogłosili remisu QB w ostatnich sekundach, mimo że nie mieli żadnych przerw. Ten mecz odbył się w Dallas, ale tym razem mecz zostanie rozegrany w San Francisco.

Niedziela mistrzostw

29 stycznia

 • Mistrzostwa NFC, 15:00 ET (FOX)
 • Mistrzostwa AFC, 18:30 ET (CBS)

Uwaga: Jeśli Rachunki I Liderzy Mecz zostanie następnie rozegrany na Mercedes-Benz Stadium w Atlancie, kończąc mecze jeden po drugim w mistrzostwach AFC.

Super Bowl LVII

luty 12

READ  Rodzina Monique Munoz osiedliła się w wypadku samochodowym

przeciwko mistrzowi AFC na State Farm Stadium w Glendale w Arizonie. Mistrz NFC, 18:30 ET (FOX)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *